Leasing

W jaki sposób dobrać firmę porządkującą?

W firmach oraz urzędach coraz większą sławą cieszy się outsourcing usług związanych z porządkowaniem. Wbrew dawnym sądom, zlecenie sprzątania biura jednostce z zewnątrz opłaci się w wyższym stopniu aniżeli angażowanie w tym celu swojego personelu. Na co zwracać uwagę dobierając jednostkę sprzątającą? Opisujemy kilka konkretnych porad.

Leasing

Obecnie większość przedsiębiorców korzysta ze sprzętu komputerowego

Przy ich pomocy pracownicy mogą prowadzić sprzedaż, sprawdzać pocztę i wykonywać wiele innych obowiązków zawodowych. W większości firm, nawet jednoosobowych, działają dedykowane programy sprzedażowe, księgowe czy kadrowe, a w nieco większych profesjonalne systemy ERP. Poza tym na swoich komputerach pracownicy gromadzą dokumenty firmowe, wszystkie projekty, którymi się zajmują i inne przydatne w codziennych obowiązkach pliki.

Leasing

Dlaczego opłaca się oddać telefon do skupu?

Aktualnie posiadanie minimum jednego telefonu jest już normą. Są i tacy, którzy posiadają ich kilka – jeden do pracy, drugi na co dzień, trzeci na zdjęcia, czwarty przede wszystkim do korzystania z internetu i innych aplikacji itp. Z zakupem telefonów nie ma bowiem dziś żadnych problemów. A jak jest z ich skupem?