Leasing

Pitna woda a także błyszczące otoczenie są możliwe

Ważne jest to, co każdego dnia pijemy. Nasz organizm zbudowany jest głównie z wody, dlatego tak istotne jest regularne uzupełnianie płynów. Równie istotne bywa czyste otoczenie, w którym tak często żyjemy.
Istotne jest, by woda, którą pijemy i jaka krąży w naszych sieciach przesyłowych była doskonałej jakości.

Leasing

W jaki sposób dobrać firmę porządkującą?

W urzędach oraz firmach coraz większą sławą cieszy się outsourcing usług związanych z porządkowaniem. Wbrew dotychczasowym sądom, zlecenie porządkowania biura firmie obcej opłaci się w wyższym stopniu aniżeli zatrudnianie w tym celu własnego personelu. Na co zwracać uwagę wybierając jednostkę sprzątającą? Przedstawiamy nieco praktycznych sugestii.

Leasing

Obecnie większość przedsiębiorców korzysta ze sprzętu komputerowego

Przy ich pomocy pracownicy mogą prowadzić sprzedaż, sprawdzać pocztę i wykonywać wiele innych obowiązków zawodowych. W większości firm, nawet jednoosobowych, działają dedykowane programy sprzedażowe, księgowe czy kadrowe, a w nieco większych profesjonalne systemy ERP. Poza tym na swoich komputerach pracownicy gromadzą dokumenty firmowe, wszystkie projekty, którymi się zajmują i inne przydatne w codziennych obowiązkach pliki.

Leasing

Dlaczego opłaca się oddać telefon do skupu?

Aktualnie posiadanie minimum jednego telefonu jest już normą. Są i tacy, którzy posiadają ich kilka – jeden do pracy, drugi na co dzień, trzeci na zdjęcia, czwarty przede wszystkim do korzystania z internetu i innych aplikacji itp. Z zakupem telefonów nie ma bowiem dziś żadnych problemów. A jak jest z ich skupem?