Leasing

Dlaczego należy inwestować w dobre szkolenia bhp i tym samym dbać o bezpieczeństwo podwładnych

O niefortunny wypadek w pracy nietrudno, szczególnie wtedy, kiedy bierzemy pod uwagę ogromne fabryki i zatrudnionych tam robotników. Wypadki, którym ulegają monterzy bywają o dużo poważniejsze i częstsze niż te, które, bądź co bądź niekiedy przytrafiają się też i asystentkom. Powodem nieszczęść staje się roztargnienie i kompletny brak wyobraźni. Wielu wypadków można uniknąć, ale człowiek jest tylko człowiekiem, a wszelkie błędy są w końcu wpisane w jego naturę. Natomiast pracodawcy muszą zrobić wszystko, by wypadki zdarzały się tylko sporadycznie lub wcale się nie zdarzały.

Leasing

Sytuacja na rynku pracy w województwie pomorskim

Polacy szturmują Powiatowe Urzędy Pracy. Są miasta, w których stan rzeczy nie napawa optymizmem, ale stopniowo ulega zmianom. Koszalin np. posiada Specjalną Strefę Ekonomiczną, która umożliwia przedsiębiorcom doskonałe możliwości do prowadzenia działalności gospodarczej, i już od ponad 10 lat jest w stanie zapewnić zatrudnienie sporej liczbie osób.

Leasing

Parę uwag na temat skutecznego zarządzania zespołem i konieczności systematycznej kontroli

Z jednej strony ocenianie, a również sugerowanie stają się tymi czynnościami, którym oddajemy z sporym zacięciem. Trochę trudno poddający się wytłumaczeniu pozostaje fakt, że kiedy przychodzi pora na ocenę pracy podwładnych, to niejeden pracodawca ma problemy z realizacją tak obranego celu. Z tej przyczyny, jeśli ocena pracownika musi zostać dokonana w jak najkrótszym czasie, to należy szukać rady w agencjach doradztwa personalnego lub jak najprędzej zacząć przeglądać branżowe czasopisma.