Leasing

Sytuacja na rynku pracy w województwie pomorskim

Polacy szturmują Powiatowe Urzędy Pracy. Są miasta, w których stan rzeczy nie napawa optymizmem, ale stopniowo ulega zmianom. Koszalin np. posiada Specjalną Strefę Ekonomiczną, która umożliwia przedsiębiorcom doskonałe możliwości do prowadzenia działalności gospodarczej, i już od ponad 10 lat jest w stanie zapewnić zatrudnienie sporej liczbie osób.

Leasing

Dlaczego należy inwestować w dobre szkolenia bhp i tym samym dbać o bezpieczeństwo podwładnych

O niefortunny wypadek w pracy nietrudno, zwłaszcza wtedy, gdy weźmiemy pod uwagę ogromne fabryki i zatrudnionych tam robotników. Wypadki, jakim ulegają spawacze są o dużo groźniejsze i częstsze niż te, które, bądź co bądź niekiedy przytrafiają się również i referentom. Przyczyną nieszczęść staje się nieuwaga oraz kompletny brak wyobraźni. Wielu wypadków można uniknąć, ale człowiek jest jedynie człowiekiem, a wszystkie błędy są siłą rzeczy wpisane w jego naturę. Z kolei szefowie muszą zrobić wszystko, żeby wypadki zdarzały się naprawdę rzadko lub w ogóle się nie zdarzały.

Leasing

Parę uwag na temat skutecznego zarządzania zespołem i konieczności systematycznej kontroli

Z jednej strony ocenianie, a również sugerowanie stają się tymi czynnościami, którym oddajemy z sporym zacięciem. Trochę trudno poddający się wytłumaczeniu pozostaje fakt, że kiedy przychodzi pora na ocenę pracy podwładnych, to niejeden pracodawca ma problemy z realizacją tak obranego celu. Z tej przyczyny, jeśli ocena pracownika musi zostać dokonana w jak najkrótszym czasie, to należy szukać rady w agencjach doradztwa personalnego lub jak najprędzej zacząć przeglądać branżowe czasopisma.