Subscribe to:
Syndicate content
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/alphapro.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Różne rodzaje obligacji

Notowania giełdowe
Autor: NewConncet.info
Źródło: http://www.newconnect.info
Obligacje to jedne z kilku akcji, które wypuszczane są do obiegu w serii. W papiery wartościowe typu obligacje emitent, czyli osoba, która wypuszcza je na rynek zapowiada, że zostaje dłużnikiem obligatariusza i przez to zobowiązał się do wypełnienia konkretnego świadczenia.

Czy wdrażanie normy ISO jest nam obecnie konieczne?

certyfikat ISO
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Implementacja właściwych rozwiązań technologicznych, które są nam w stanie zastrzec najwyższe normy jakości jest dziś nadzwyczaj pożądana przez wszystkie organizacje. Ich wdrożenie pozwala bowiem na utrzymanie rozmaitych aspektów firmowych na najwyższym i zarazem zadowalającym poziomie. Poniekąd ich wdrażanie jest również wyrazem prestiżu, co bez wątpienia będzie odbierane na rynku jako duży atut. W związku z tak wielką popularnością tego typu działań, każda firma pragnie pozyskać unikalną wiedzę, dzięki której będzie w stanie je zastosować w praktyce.

Na co przeznaczyć wypracowane nadwyżki kapitałowe?

fotka - firma
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Oferta towarzystw funduszy inwestycyjnych jest nieprawdopodobnie coraz większa. Teraz w fundusze inwestycyjne będą mogli inwestować nie tylko osoby prywatne, ale również przedsiębiorstwa.

Czy rynek chiński wciąż jest atrakcyjny

Chiny
Autor: Danijel James
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze parę lat wstecz możliwe było by sprowadzać coś z Chin oraz oczekiwać na całkiem sporą marżę. Obecnie się to trochę zmieniło, a marża wynosi w przedziale pięciu do dziesięciu procent, pomimo tego warto podjąć wyzwanie. Gdy znajdziemy dobry pomysł to na pewno na tym zarobimy.

Forex- bardzo popularne narzędzie do pomnażania kapitału

pieniądze w obcej walucie
Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas, kiedy ma więcej gotówki zastanawia się zastanawiać nad tym w co inwestować, żeby szybko zarobić tudzież w jaki sposób mądrze wykorzystać zarobione pieniądze. Można zainwestować w nieruchomości, ale też wybrać niezwykle popularne inwestycje giełdowe, które niekiedy mogą przynieść doskonałe wyniki.

Własna firma- jak rozpocząć pracę we własnej firmie oraz jak uzyskać przydatne dofinansowanie

firma - wizerunek
Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas zastanawia się nad założeniem swojej firmy. Własna firma to z pewnością doskonały sposób na biznes tudzież zadowalające zarobki. Trzeba jednak wiedzieć jak najlepiej zacząć zarabiać we własnej firmie.

W jaki sposób legalnie sprzedawać w sieci

sklep internetowy
Autor: Murat Ertürk
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli odczytujesz tenże artykuł to przypuszczalnie zadałeś sobie w ostatnim czasie pytanie "jak założyć sklep online?" W związku z tym, że sklepy internetowe stają się coraz to bardziej popularnym sposobem dotarcia do konsumentów, a założenie sklepu online łączy się z małymi barierami wkroczenia wskazane jest ten temat przemyśleć na poważnie.

Skąd niewielkie spółki mogą zyskać kapitał?

W Polsce funkcjonuje coraz większa liczba mniejszych spółek. Spółki, które tak naprawdę rozpoczynają działalność mogą mieć kłopoty z zyskaniem funduszy na ich rozwój. Skąd mogą je pozyskać?

Na czym polega pełna księgowość i jakie są jej zalety

firmowe finanse
Autor: 401(K) 2012
Źródło: http://www.flickr.com
Pełna księgowość to nade wszystko niezmiernie drobiazgowa ewidencja rachunkowo-księgowa w firmie. Profesjonalna księgowa zajmuje się każdym obrębem księgowości w przedsiębiorstwie prowadząc szczegółową analizę jego aktywności. Dzięki temu zawsze zdołamy bezproblemowo monitorować wszystkie zmiany skarbowe w przedsiębiorstwie oraz mamy pełen dostęp do wszystkich najważniejszych danych oraz informacji księgowych.

Coraz większa wagę przykłada się do zarządzania zasobami ludzkimi. Co to w sumie jest?

human resources
Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
Systemy zarządzania zasobami ludzkimi (z angielskiego Human Resources Management) zawiera zestaw aplikacji które mogą posłużyć menadżerom do realizacji zadań związanych z personelem. We współczesnym świecie koszt przedsiębiorstwa stanowią zasoby ludzkie (ZL).