Subscribe to:
Syndicate content
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/alphapro.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Własna firma- jak rozpocząć pracę we własnej firmie oraz jak uzyskać przydatne dofinansowanie

firma - wizerunek
Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com
Duża część z nas zastanawia się nad założeniem swojej firmy. Własna firma to na pewno doskonały sposób na biznes i zadowalające zarobki. Trzeba jednak wiedzieć w jaki sposób najlepiej rozpocząć zarabiać w swojej firmie.

W jaki sposób legalnie sprzedawać w sieci

sklep internetowy
Autor: Murat Ertürk
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli czytasz tenże artykuł to prawdopodobnie zadałeś sobie ostatnimi czasy pytanie "w jaki sposób założyć sklep online?" W związku z tym, że sklepy online stają się coraz to bardziej popularnym sposobem dojścia do klientów, natomiast założenie sklepu online wiąże się z niskimi ograniczeniami wejścia warto temat ten przemyśleć na poważnie.

Skąd niewielkie spółki mogą zyskać kapitał?

W naszym kraju funkcjonuje spora liczba małych spółek. Spółki, które tak naprawdę zaczynają działalność mogą posiadać problemy z zyskaniem funduszy na ich rozwinięcie. Skąd mogą je zyskać?

Na czym polega pełna księgowość i jakie są jej zalety

firmowe finanse
Autor: 401(K) 2012
Źródło: http://www.flickr.com
Pełna księgowość to nade wszystko niesłychanie drobiazgowa ewidencja rachunkowo-księgowa w firmie. Doświadczona księgowa zajmuje się każdym zakresem księgowości w przedsiębiorstwie prowadząc gruntowną analizę jego działalności. Dzięki temu wiecznie zdołamy bez trudności kontrolować wszystkie zmiany pieniężne w przedsiębiorstwie i mamy pełen dostęp do wszystkich najważniejszych danych oraz informacji księgowych.

Coraz większa wagę przykłada się do zarządzania zasobami ludzkimi. Co to w sumie jest?

human resources
Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
Systemy zarządzania zasobami ludzkimi (z angielskiego Human Resources Management) posiada zestaw aplikacji które służą menadżerom do realizacji zadań które wiążą się z personelem. We współczesnym świecie wartość firmy stanowią zasoby ludzkie (ZL).