Subscribe to:
Syndicate content
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/alphapro.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Różne rodzaje obligacji

Notowania giełdowe
Autor: NewConncet.info
Źródło: http://www.newconnect.info
Obligacje to jedne z papierów wartościowych, które wpuszczane są do obiegu w serii. W obligacji emitent, a więc osoba, która wpuszcza je na ogólny rynek deklaruje, że staje się dłużnikiem obligatariusza a przez to zobowiązuje się do wypełnienia ustalonego świadczenia.

Czy wdrażanie normy ISO jest nam obecnie konieczne?

certyfikat ISO
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Implementacja właściwych rozwiązań technologicznych, które są nam w stanie zastrzec najwyższe normy jakości jest dziś nadzwyczaj pożądana przez wszystkie organizacje. Ich wdrożenie pozwala bowiem na utrzymanie rozmaitych aspektów firmowych na najwyższym i zarazem zadowalającym poziomie. Poniekąd ich wdrażanie jest również wyrazem prestiżu, co bez wątpienia będzie odbierane na rynku jako duży atut. W związku z tak wielką popularnością tego typu działań, każda firma pragnie pozyskać unikalną wiedzę, dzięki której będzie w stanie je zastosować w praktyce.

Na co przeznaczyć wypracowane nadwyżki kapitałowe?

fotka - firma
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Oferta towarzystw funduszy inwestycyjnych jest nieprawdopodobnie coraz większa. Teraz w fundusze inwestycyjne będą mogli inwestować nie tylko osoby prywatne, ale również przedsiębiorstwa.

Czy rynek chiński wciąż jest atrakcyjny

Chiny
Autor: Danijel James
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze parę lat wstecz możliwe było by sprowadzać coś z Chin oraz oczekiwać na całkiem sporą marżę. Obecnie się to trochę zmieniło, a marża wynosi w przedziale pięciu do dziesięciu procent, pomimo tego warto podjąć wyzwanie. Gdy znajdziemy dobry pomysł to na pewno na tym zarobimy.

Forex- bardzo popularne narzędzie do pomnażania kapitału

pieniądze w obcej walucie
Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas, w momencie gdy ma więcej gotówki zastanawia się zastanawiać nad tym w co inwestować, aby szybko zarobić a także w jaki sposób mądrze wykorzystać zdobyte pieniądze. Możemy inwestować w nieruchomości, ale także zdecydować się na niezwykle popularne inwestycje na giełdzie, które nierzadko mogą przynieść doskonałe wyniki.

Własna firma- jak rozpocząć pracę we własnej firmie oraz jak uzyskać przydatne dofinansowanie

firma - wizerunek
Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com
Duża część z nas zastanawia się nad założeniem własnej firmy. Własna działalność to z pewnością doskonały sposób na biznes i satysfakcjonujące zarobki. Trzeba jednak wiedzieć w jaki sposób najlepiej rozpocząć zarabiać we własnej firmie.

W jaki sposób legalnie sprzedawać w sieci

sklep internetowy
Autor: Murat Ertürk
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli czytasz ów artykuł to przypuszczalnie zadałeś sobie w ostatnim czasie pytanie "w jaki sposób otworzyć sklep on-line?" W związku z tym, iż sklepy internetowe stają się coraz popularniejszym sposobem dojścia do klientów, natomiast założenie sklepu on-line łączy się z niskimi barierami wkroczenia wskazane jest temat ten przemyśleć na poważnie.

Skąd niewielkie spółki mogą zyskać kapitał?

W naszym kraju funkcjonuje spora liczba malutkich spółek. Spółki, które dopiero zaczynają działalność mogą mieć kłopoty z zyskaniem funduszy na ich rozwój. Skąd mogą je zyskać?

Na czym polega pełna księgowość i jakie są jej zalety

firmowe finanse
Autor: 401(K) 2012
Źródło: http://www.flickr.com
Pełna księgowość to przede wszystkim niezmiernie drobiazgowa ewidencja rachunkowo-księgowa w firmie. Doświadczona księgowa zajmuje się każdym przejawem księgowości w przedsiębiorstwie prowadząc wnikliwą analizę jego działalności. Dzięki temu zawsze możemy bez trudności kontrolować wszelkie zmiany pieniężne w przedsiębiorstwie oraz mamy pełen dostęp do wszystkich najważniejszych danych i informacji księgowych.

Coraz większa wagę przykłada się do zarządzania zasobami ludzkimi. Co to w sumie jest?

human resources
Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
Systemy zarządzania zasobami ludzkimi (z angielskiego Human Resources Management) zawiera zestaw aplikacji które mogą posłużyć menadżerom do realizacji zadań związanych z personelem. We współczesnym świecie koszt przedsiębiorstwa stanowią zasoby ludzkie (ZL).