Subscribe to:
Syndicate content
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/alphapro.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Którego rodzaju start-up ma obecnie największe szanse na powodzenie?

pracownik na wózku widłowym
Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się zataić zjawiska, że obiektywnie spora część naszego społeczeństwa jest współcześnie zatrudniona ramach umowy o pracę. Jest to dla nas oczywista odmiana zatrudnienia, która pozwala nam pozyskiwać niezbędny do spełniania naszych potrzeb dochód finansowy.

Księgowość łączy się z uwagą

Księgowość, rachunkowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Księgowość to najważniejszy element każdej firmy.Jeżeli uruchamiamy swoją firmę, to powinniśmy wiedzieć, że przyjdzie nam się zetknąć z różnymi obliczeniami, podatkami oraz pismami do urzędu skarbowego. Jeśli wyczujemy, że samodzielnie nie zaradzimy sobie z taką wielością różnych analiz oraz wyliczeń, to ciągle możemy kupić właściwy program księgowy, który będzie za nas wykonywał część wyliczeń, a do naszych obowiązków będzie należało jedynie właściwe wprowadzenie informacji.

Przydatne porady podczas zakładania firmy.

przykładowa restauracja
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo młodych ludzi staje dziś przed ważną decyzją - czy powinni założyć firmę czy może podjąć pracę na etat. Obydwie perspektywy mają wiele plusów jak i minusów. Swoja firma to nienormowany czas pracy, brak szefa i spore zyski w przypadku dobrego prowadzenia firmy. Praca na etat z drugiej strony to pewny, stały zarobek, opłacone składki zdrowotna i ubezpieczeniowa oraz 8 godzin dziennie w pracy.