Subscribe to:
Syndicate content
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/alphapro.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kto potrzebuje szkolenia z prawa autorskiego i jaka firma je przeprowadza? Zagadnienia podstawowe.

Szkolenie
Autor: Tau Consulting
Źródło: http://www.flickr.com
Ramowy program szkolenia z prawa autorskiego – niezależnie od tego, kto je opracowuje i przeprowadza – jest zbliżony, bo zwykle jest podzielony na bloki - teoretyczny i praktyczny i zawiera podstawy ważnych ustaw i innych aktów prawnych oraz kluczowe pojęcia (autor, współautor, utwór, własność intelektualna).

Wymagasz pomocy prawnej?

adwokat, sąd
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Bywa, że w naszym życiu zdarzają się sytuacje w których jesteśmy zmuszeni skorzystać z pomocy prawnej. Cóż, prawo dla zwykłych ludzi stanowi niezwykle niezrozumiałą zagadkę, z którą niełatwo sobie dać radę. Bywa, że, albo nie dysponujemy wystarczającą wiedzą na ten temat, albo nie mamy tej wytrwałości by doprowadzić do pomyślnego zakończenia trudnej sprawy. Takim zdarzeniem może być rozpad małżeństwa.

Obsługa prawna firm - w jaki sposób funkcjonuje, jakimi kwestiami się zajmuje, kto potrzebuje usług prawników

spotkanie firmowe
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Każda firma wcześniej lub później potrzebuje prawnika, a kiedy okazuje się, iż obsługa prawna firm warszawa niezbędna jest bardzo szybko, bywa za późno, by odnaleźć dobrego prawnika. Wybiera więc na byle jakiego, co niekoniecznie jest optymalnym rozwiązaniem. W związku z tym trzeba wybrać dobrą kancelarię prawniczą wcześniej, idealnie byłoby na samym początku przedsiębiorstwa.

Porady prawne na Dolnym Śląsku

prawo
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
W nowym tysiącleciu reguły prawa niezwykle często okazują się dla ogromnej ilości zwyczajnych ludzi zbyt pokomplikowane. Co zrobić, kiedy ktoś znajduje się w sytuacji złej prawnie, ma kłopoty z pozwem albo przykładowo z alimentami? Prawie zawsze znana kancelaria prawna w mieście możeposłużyć tu wielką pomocą.

Poradź się w sieci

E-handel
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Porady prawne zagościły w sieci i zaczęły cieszyć się popularnością. Od tego czasu wcale nie musisz korzystać z takich firm, jak kancelaria prawna, żeby dostać radę nawet na arcytrudny problem prawny. Na dodatek internetowe porady prawne mają niższy koszt od tradycyjnych biur doradczych, gwarantując podobną jakość usług. Przed erą internetu, jeżeli ktoś nie mógł sobie pozwolić na wynajęcie radcy, trzeba było szukać pomocy w miejscach takich jak biuro porad obywatelskich i biuro parlamentarzysty. A jak wiadomo nie każdy dysponuje czasem i możliwościami (na przykład żyjąc w dużej odległości od miasta), by z nich korzystać.