Subscribe to:
Syndicate content
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/alphapro.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

O co należy zadbać, gdy projektuje się podróż biznesową?

Wrocław
Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com
W Polsce czymś naturalnym jest to, że wielu Polaków prowadzi własne biznesy. Część mieszkańców pracuje na etacie, bowiem w cudzej firmie widzi swoją szansę awansu. Im taki styl życia jest na rękę. Jednak znaczna część mieszkańców szanuje wolność i swobodę. Nie chcą być obezwładniani przez rygor pracy w korporacji. Chcą uszczknąć swobody, jaką daje im praca we własnej firmie. I co ciekawe najistotniejsze wpływy z podatków pochodzą właśnie od tych Polaków, którzy prowadzą swoje biznesy, często jednoosobowe.

Gdzie najlepiej kupić lokal do wynajęcia?

budowa
Autor: AdHorizon Sp. z o.o.
Źródło: AdHorizon Sp. z o.o.
Ceny nieruchomości w naszym kraju nie rozkładają się równomiernie. W niektórych miastach potrafią być nawet dwukrotnie mniejsze niż w dużych miastach. Zależne jest to naturalnie od dużej ilości zmiennych takich jak ilość mieszkańców w mieście czy uprzemysłowienie regionu. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla wielu ludzi szukających kompromisu pomiędzy kosztami mieszkań a możliwościami jakie daje nam mieszkanie w danym mieście, zdaje się być wybór takiego miasta jak Gdańsk.

Organizujemy konferencje

Akustyka w szkole
Autor: Armstrong
Źródło: Armstrong
Jeśli zamierzamy zorganizować konferencję lub szkolenie, czeka nas wiele przygotowań, działań należy rozpocząć kilka miesięcy wcześniej, w zależności od wagi wydarzenia. Początkiem przygotowań jest ustalenie liczby osób, które mają wziąć udział w konferencji lub szkoleniu. Kolejne istotne zagadnienia, na które musimy sobie odpowiedzieć, udzielić odpowiedzi to: Jaka liczba uczestników szkolenia lub konferencji nas satysfakcjonuje, aby organizacja tego wydarzenia stała się sukcesem? Czy program konferencji będzie rozbudowany na 2 lub 3 dni, czy tylko na kilka godzin? Jakim budżetem dysponujemy? W odpowiedzi na te pytania niezwykle przydatny okaże się plan konferencji lub szkolenia, w miarę możliwości szczegółowo rozpisany na godziny.

Sposób na tanie wypożyczenia auta we Wrocławiu

Samochód do wypożyczenia
Źródło: flickr.com
Gdy wyjeżdżamy w interesach do jakiegoś miasta, choćby Wrocławia, zwykle docieramy tam samolotem lub pociągiem. Gdy mamy napięty harmonogram całego wyjazdu, parę spotkań dziennie i potrzebujemy być niezależni idealnym rozwiązaniem będzie wypożyczenie auta. Przykładowo ta wypożyczalnia Auto24 ma całkiem duży wybór przystępnych cenowo aut. To zdecydowanie bardziej komfortowe niż taksówki. Nie musimy wielokrotnie dzwonić, wyczekiwać, nie musimy rozliczać oddzielnie każdego paragonu, tylko zwyczajnie mamy auto i jedną fakturę.