Subscribe to:
Syndicate content
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/alphapro.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Uniwersalny system bezpieczeństwa informacji ISO 27001

dokumenty
Autor: Lyn Lomasi
Źródło: http://www.flickr.com
W Polsce jest sporo aktów prawnych, które dotyczą ochrony informacji. Dla wielu grup zawodowych są wymagania dotyczące tajemnicy zawodowej, która zarządza zapewnienie scharakteryzowanym danym stosownej ochrony. Brak spełnienia takich obowiązków może być powodem konsekwencji prawnych.

Pożyczki na dowód, bez dokumentów i formalności? Ależ proszę! W kilka chwil i pieniądze są Twoje.

Pieniądze
Autor: kstudenta
Źródło: http://www.sxc.hu
Samo słowo pożyczka oznacza mechanizm udzielenia przez instytucję lub osobę fizyczną pewnej, nakreślonej liczby pieniędzy albo pewnych rzeczy, do użytku pożyczkobiorcy. Taka umowa może być zaakceptowana na czas określony, bądź też nie. Obecnie oferta finansowa banków i jednostek finansowych jest ogromna.

Spóźniony lot, istnieją odszkodowania lotnicze

Samolot pasażerski
Autor: Bernal Saborio
Źródło: http://www.flickr.com
W naszym kraju przyzwyczailiśmy się do tego, że pociąg może się spóźnić i zdarza się, że nawet dwie czy trzy godziny i jakoś mało ludzi kwapi się do tego, żeby PKP dało pasażerom jakieś odszkodowanie. Ale, kiedy mówimy o opóźniony locie, to bardzo wiele osób domaga się odszkodowania.

Ubezpieczenia na przestrzeni wieków

Podpisywanie ubezpieczenia
Źródło: ab-ubezpieczenia.pl
Koncepcja ubezpieczenia na życie i dóbr istnieje od tysiącleci. Kupcy w antyku robili układy między sobą, że będą równo dzielić się wyrównywaniem szkód, które mogły nawiedzić ich karawany na bezkresnych i niespokojnych drogach.

Obligacje

pieniądze w formie papierowej - przykład
Autor: Damian Gadal
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli zgromadziłeś jakąś sumę, nie chowaj tych środków w sejfie. Znamy dużo efektywnych metod na inwestowanie pieniędzy – zachęcamy do przeczytania tego krótkiego poradnika, w którym opisaliśmy kilka kluczowych danych na ich temat.

O których nowoczesnych technologiach dobrze wiedzieć? W jaki sposób mogą nam pomóc w pracy?

Linux server
Autor: Linux Screenshots
Źródło: http://www.flickr.com
Najnowsze technologie wymagają coraz bardziej znacznej wiedzy, która jest ważna, żeby je zrozumieć oraz pojąć. Dzięki temu można z nich skorzystać i osiągać zamierzone cele. By zrozumieć określone dziedziny technologii musimy poświęcić im wiele czasu, choć specjaliści twierdzą, iż lepiej skupić się na paru działach takiej wiedzy, by mieć szansę na osiągnięcie sukcesu. W tym artykule zajmiemy się dwoma pojęciami, jakie są coraz bardziej powszechne.

Kurtyny bezpieczeństwa zapewniają zarówno bezpieczeństwo, jak i w warunkach przemysłowych większą efektywność maszyn

Kurtyny bezpieczeństwa
Autor: Bill Abbott
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku newralgicznych zadań w branży przemysłowej, a także w czasie ważnych akcji ochronnych najistotniejsze zadanie odgrywa bezpieczeństwo osób i mienia. W tym zakresie wykorzystuje się nowatorskie rozwiązania, jakich pierwszorzędnym zadaniem jest stuprocentowa kontrola i zapewnienie bezpieczeństwa do momentu wyeliminowania niebezpieczeństwa. Najnowocześniejszymi rozwiązaniami w tym zakresie są na pewno optyczne kurtyny bezpieczeństwa.

Przeróżne profesje - inne wymiary ryzyka zawodowego

amerykański banknot
Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
Banałem jest stwierdzenie, iż każdy człek jest inny, ma inne możliwości, w jednej płaszczyźnie się odnajdzie, aby w drugiej najzwyczajniej w świecie polec. To normalne dodatkowo nie da się mieć do siebie pretensji, iż w czymś jesteśmy po prostu słabsi. Są acz ludzie, jacy odnajdują się w trudnych sytuacjach, a wyznacznikiem takiego stanu jest ich praca zawodowa. Tak, praca wskazuje formę człowieka, a te ciężkie specjalizacje zawodowe mają to do siebie, że wymierzają ano tak mocnych psychicznie ludzi. Jakie to zawody?