Subscribe to:
Syndicate content
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/alphapro.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak pomagać? Czy przekazywanie pieniędzy fundacji to jedyna możliwość? Co warto dać od siebie?

selfie - firma
Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com
Pomaganie to dziś łatwiejsza rzecz aniżeli myślimy. Warto wiedzieć, jak wyglądają w tej kwestii możliwości oraz korzystać nich chociażby od czasu do czasu. Warto pamiętać o ludziach potrzebujących, bo nigdy nie wiadomo, czy sami kiedyś nie będziemy potrzebować wsparcia.

Odpowiedzialność biznesu – a więc w jaki sposób przedsiębiorstwa mogą zadbać obecnie o stan środowiska naturalnego?

biznes
Autor: OTA Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Wizerunek firmy jest obecnie na rynku bardzo istotny, co znakomicie rozumieją osoby, które prowadzą swoją działalność gospodarczą. Nie można się z tego powodu dziwić, że duże firmy zazwyczaj angażują się w pomoc ludziom potrzebującym oraz wspierają wszelkiego rodzaju akcje charytatywne. Nazywa się to terminem odpowiedzialnego biznesu. Wielkim zainteresowaniem charakteryzuje się ponadto środowisko naturalne. Firmy pokazują, że troszczą się o przyrodę oraz we własnej działalności próbują korzystać z bezpiecznych dla niej rozwiązań. W jaki sposób nowoczesna firma, niezależnie od tego czym się zajmuje, może chronić naturę?