Subscribe to:
Syndicate content
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/alphapro.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Musimy patrzeć jak chronione są nasze dane przez konkretną firmę

baza danych
Autor: Christine und Hagen Graf
Źródło: http://www.flickr.com
Czy przydarzyło nam się, że otrzymywaliśmy przesyłki, lub telefony od zakładów, z którymi nigdy prędzej się nie spotkaliśmy? Kiedy tak, to może to być dowód na to, że nasze dane brały udział w czymś co posiada nazwę zakup bazy danych. Normalnie logujemy się na jakąś stronę, której zawartością jesteśmy zainteresowani, dodajemy własne informacje żeby mieć szansę otrzymywać newsletter, tak aby nic nas nie ominęło i tu wszystko jest dla nas logiczne i zrozumiałe. Ale od czasu do czasu dzieje się tak, że bez naszej wiedzy dany zakład sprzedaje dane kontaktowe, które uzyskała od nas, przez co kolejne firmy również mają szansę nawiązać z nami kontakt.

Uniwersalny system bezpieczeństwa informacji ISO 27001

dokumenty
Autor: Lyn Lomasi
Źródło: http://www.flickr.com
W Polsce jest sporo aktów prawnych, które dotyczą ochrony informacji. Dla wielu grup zawodowych są wymagania dotyczące tajemnicy zawodowej, która zarządza zapewnienie scharakteryzowanym danym stosownej ochrony. Brak spełnienia takich obowiązków może być powodem konsekwencji prawnych.

Jakiego typu działania powiązane są z reklamowaniem przedsiębiorstw w internecie

szkolenie
Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach dużo firm promowanych jest w necie. Dzieje się tak dlatego, iż wiele konsumentów korzysta obecnie ze stron internetowych, a poza tym internet jest podstawowym źródłem wiadomości na temat różnych towarów i usług.

Sale konferencyjne nad morzem okazują się najczęściej wynajmowane

profesjonalna sala konferencyjna
Autor: Tom Chapman
Źródło: http://www.flickr.com
Sale konferencyjne nad morzem zmieszczą wielką liczbę słuchaczy

Planując konferencję, szukamy miejsca, które pomieści wszystkich słuchaczy, jakich wymyśliliśmy zaprosić. Istotne jest tutaj nie tylko to, aby sala posiadała właściwy rozmiar, lecz także to, żeby móc zapewnić słuchaczom dobre atrakcje w chwilach wolnych i nocleg na właściwym poziomie.

Oprogramowanie CRM

biuro
Autor: We Are Social
Źródło: http://www.flickr.com
W ekonomii doby globalizacji nie jest już najważniejsze zdobycie tworzyw i produkcja artykułów. Prawie bezproblemowo da się z dowolnego punktu na świecie sprowadzić niezbędne półprodukty bądź znaleźć lokalizację gdzie da się w sposób tani fabrykować. Nie przypadkowo ogromna część z tego co nabywamy w Europie - telefony , tablety bądź pozostały ekwipunek nabywany albo stosowany w Europie składany jest w państwach tzw. trzeciego świata.

Czy rozliczenie z urzędem skarbowym może dziać się bezproblemowo? Jakiego rodzaju udogodnienia dobrze będzie wypróbować? W jakich miejscach szukać odpo

Laptop na biurku
Autor: Garrett Coakley
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli coś jest obowiązkiem, za jakim nie przepadamy to dobrze będzie postarać się, by w dość sprawny sposób uporać się z taką powinnością i powrócić do spraw bardziej ciekawszych.

Deklaracje skarbowe - kreowanie ich za sprawą internetu

praca przy podatkach online
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Dla każdej osoby rozpoczęcie roku kalendarzowego wiąże się z koniecznością złożenia deklaracji podatkowej. Nie można ukryć, że przygotowanie jej samemu jest raczej trudne i wymaga prawidłowej wiedzy.

Z jakiego powodu Internet jest tak niezwykle popularny?

Seria Toshiba Portégé R700
Autor: Toshiba
Źródło: Toshiba
Bezsprzecznie nie raz zastanawialiśmy się, z jakiej przyczyny Internet w tak niedługim czasie uzyskał tak znaczącą popularnością. Powodów takiej sytuacji jest przynajmniej kilka. Ważne jest głównie to, że sporo czynności bardzo niełatwo jest obecnie wykonać, jeśli nie posiada się dostępu do Internetu. Przykładem może być choćby poszukiwanie zatrudnienia, jakie związane jest na ogół z koniecznością przesłania CV pocztą elektroniczną.

Co może zaoferować specjalistyczne finansowe oprogramowanie w korporacyjnym środowisku? W jakich rzeczach jest w stanie pomóc?

IT, oprogramowanie
Autor: Dell Inc.
Źródło: http://www.flickr.com
Specjaliści analitycy w dużych firmach muszą poradzić sobie z wielką ilością informacji finansowych, ich przepływem, jak też całym systemem raportowania finansowego. Może to być jeszcze trudniejsze, kiedy firma ma dość złożoną strukturę. W takim wypadku cały proces jest niezwykle pracochłonny oraz zajmuje sporo czasu. Co może okazać się pomocne?

Elektroniczny obieg faktur – jakie są najważniejsze korzyści?

Kartka i długopis na stole
Autor: 24oranges.nl
Źródło: http://www.flickr.com
Właściciele firm przeważnie starają się trzymać rękę na pulsie jeśli chodzi o nowości, które pojawiają się na rynku, a które byłyby w stanie im pomóc w usprawnieniu działania swojej biznesowej machiny. Jest to bardzo korzystne podejście, ponieważ nowoczesny rynek proponuje wiele atrakcyjnych rozwiązań.