Subscribe to:
Syndicate content
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/alphapro.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wybór właściwego rodzaju zewnętrznego finansowania stanowi problem dla wielu firm. Tyczy się to zarówno dużych firm o ugruntowanej pozycji ale także małych firm.

akt - firma
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór dobrego typu zewnętrznego finansowania stanowi problem dla wielu firm. Dotyczy to zarówno dużych przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji jak i firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. W przypadku startupów droga do uzyskania dofinansowania jest jeszcze bardziej skomplikowana, chociażby ze względu na słabą zdolność kredytową bądź brak historii kredytowej.

Skąd niewielkie spółki mogą zyskać kapitał?

W naszym kraju funkcjonuje spora liczba małych spółek. Spółki, które tak naprawdę zaczynają działalność mogą posiadać problemy z zyskaniem funduszy na ich rozwinięcie. Skąd mogą je zyskać?

Pożyczka netcredit dopomaga wypełnić plany

Gotówka
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy mamy zapisane jakieś wydatki, to niejednokrotnie już wcześniej próbujemy odłożyć potrzebną kwotę, tak by wiedzieć, że wszystko mamy przygotowane i nic nas nie zadziwi. Ale co z sytuacjami, kiedy jakiś wydatek pojawia się całkowicie niespodziewanie, gdyż zepsuła nam się pralka, trzeba zreperować pojazd, który podlegał awarii?

Współcześnie fundusze seed capital mocno przyczyniają się do rozwoju projektów typu start-up w Polsce

Kredyty i fundusze na działalność gospodarczą
Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com
Okoliczności na Polskim rynku pozostawia mnóstwo do życzenia w szczególności w zestawieniu z oczekiwaniami młodych ludzi rozpoczynających swoją karierę zawodową. W związku z tym coraz nagminniej mówi się o start-upach, nowych technologiach czy dodatkowych kapitałach. O co w tym tak de facto chodzi? Jak prezentuje się rynek start-upowy? Otóż przede wszystkim warto zaznaczyć jedno - z pewnością dla młodych, kreatywnych ludzi to najlepsza opcja powstania na rynku.

W jaki sposób zainwestować w fundusze inwestycyjne? Parę cennych porad dla zainteresowanych

Czarna skarbonka
Autor: American Advisors Group
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli mamy oszczędności, jakie składujemy na koncie albo – co gorsze – w szufladzie (zatem nie pracują na siebie), musimy pomyśleć nad właściwą dla nas formą inwestowania. Aktualne instytucje finansowe oferują dużo interesujących sposobów na osiąganie zysków z posiadanego przez klienta kapitału, a jeden z nich to fundusze inwestycyjne. Czy wiesz, jak w nie inwestować, aby zdobyć zamierzony cel?

Z jakiego miejsca zdobyć fundusze na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej?

plik pieniędzy
Autor: Miran Rijavec
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie swojej firmy jest wyjątkowo poważnym zadaniem. Trzeba jej poświęcać dosyć dużo czasu, tylko w ten sposób osiągnie się satysfakcjonujący rezultat. Niestety, przeważnie jednym z największych problemów, jest brak środków. Z tego powodu dużo osób odkłada marzenie o prowadzeniu firmy na później i decyduje się na pracę na etacie. Dziś jednak jest dużo sposobów na pozyskanie środków. Przykładem mogą być między innymi dofinansowania unijne dla małych firm, jakich zadaniem jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Tego rodzaju dofinansowania stają się naprawdę popularne i wiele osób decyduje się na skorzystanie z tego rodzaju szansy.