Subscribe to:
Syndicate content
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/alphapro.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jeżeli jesteś młodym, wykształconym biznesmenem i ciągle poszukujesz pomysłu na swój biznes - warto zapoznać się z obszerną ofertą możliwości i udogodnień w Polsce.

pieniądze
Autor: Carlos ZGZ
Źródło: http://www.flickr.com
System kapitalistyczny w Polsce, raduje się sporym powodzeniem. Wciąż dynamizują się pojedyńcze, bądź kilkuosobowe marki, spółki, które zwykle z odwagą wchodzą na rynek i próbują własnych sił wśród konkurencji.

Jak pozyskiwać pieniądze na rozwój swojej firmy? To nie jest takie trudne!

malowidło - firma
Autor: Gobierno Aguascalientes
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz swój biznes, bez wątpienia dobrze zdajesz sobie sprawę z faktu, że w firmę trzeba praktycznie cały czas inwestować - w dodatku zwykle nie są to nieduże pieniądze. Kłopoty można mieć szczególnie na początku gdy dopiero rozkręcasz nową firmę, a nie przynosi ona jeszcze żadnych zysków. Okazuje się jednakże, że można pozyskać pieniądze w inny sposób - jeśli prowadzisz ciekawy biznes i masz odrobinę czasu na dokładne wypełnienie wszystkich wniosków i zebranie wszystkich potrzebnych dokumentów, możesz zwrócić się o dotację z Unii Europejskiej.