Subscribe to:
Syndicate content
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/alphapro.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Doskonałe korzyści wypływające z rezerwowania hotelu na wysokim poziomie

konferencja
Autor: Wikilogia
Źródło: http://www.flickr.com
Znakomicie przygotowane miejsca noclegowe w różnych miastach naszego kraju są wybierane z dużym zaangażowaniem przez osoby spoza naszego kraju. Rozmaite szkolenia, warsztaty oraz konferencje odbywają się na Dolnym Śląsku niezwykle często, więc sukcesywnie pojawia się coraz więcej miejsc właściwych na nocleg. To właśnie tam konferencje dolny śląsk organizuje na wysokim poziomie. To miejsce cieszy wszystkich przybywających w sprawach biznesowych, bo oferowane warunki są dopasowane idealnie do oczekiwań przyjezdnych. Jeżeli spełniane są wszelkie oczekiwania gości, pora na więcej.

Organizujemy konferencje

Akustyka w szkole
Autor: Armstrong
Źródło: Armstrong
Jeśli zamierzamy zorganizować konferencję lub szkolenie, czeka nas wiele przygotowań, działań powinniśmy rozpocząć wiele tygodni naprzód, w zależności od wagi wydarzenia. Podstawą działań jest ustalenie liczby osób, które mają wziąć udział w konferencji lub szkoleniu. Kolejne istotne zagadnienia, na które musimy sobie odpowiedzieć, udzielić odpowiedzi to: Jaka liczba uczestników szkolenia lub konferencji nas zadowala, aby organizacja tego wydarzenia stała się sukcesem? Czy program konferencji będzie podzielony na 2 lub 3 dni, czy tylko na kilka godzin? Jaki mamy budżet? W odpowiedzi na te pytania bardzo pomocny okaże się plan konferencji lub szkolenia, jak najszczegółowiej rozpisany na godziny.