Subscribe to:
Syndicate content
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/alphapro.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak wygląda sektor hotelowy w naszym kraju? Czy jest lepiej niż wcześniej? Jak wygląda tendencja na przyszłe lata?

konferencja
Autor: Maryland GovPics
Źródło: http://www.flickr.com
Należy potwierdzić, że rok 2015 był faktycznie dobry dla branży hotelarskiej w naszym kraju. To szczególnie istotne, bo w poprzednich latach bywało z tym różnie. Po świetnym 2012 roku, w czasie którego odbywały się w naszym kraju ME w piłce nożnej, branża hotelowa musiała przeżyć słabszy okres w latach 2013-2014. Znaczna część różnorodnych obiektów, w lepszym i gorszym standardzie, odnotowała w tamtym czasie gorsze wyniki. Dopiero w poprzednim roku znacznie się poprawiło, a to dzięki wyraźnemu wzrostowi obłożenia, a również długo wyczekiwanej poprawie średniej ceny. Szczególnie pozytywnie zaskoczył wskaźnik RevPAR, czyli przychód na dostępny pokój.

Kto potrzebuje szkolenia z prawa autorskiego i jaka firma je przeprowadza? Zagadnienia podstawowe.

Szkolenie
Autor: Tau Consulting
Źródło: http://www.flickr.com
Ramowy program szkolenia z prawa autorskiego – niezależnie od tego, kto je opracowuje i przeprowadza – jest zbliżony, bo zwykle jest podzielony na bloki - teoretyczny i praktyczny i zawiera podstawy ważnych ustaw i innych aktów prawnych oraz kluczowe pojęcia (autor, współautor, utwór, własność intelektualna).

Organizacja szkoleń to coraz bardziej powszechna praktyka. Wraz z tym wzrasta też poziom miejsc, w jakich można zorganizować szkolenie

Restauracja
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba przyznać, iż coraz większe jest w Polsce zapotrzebowanie na usługi konferencyjno-gastronomiczne. Wynika to na pewno z dużej ilości czynników, wśród jakich najbardziej istotne są te mające związek ze szkoleniami, z rozwojem, z firmowymi spotkaniami. W takim sensie konieczną częścią takiej bazy szkoleniowej jest też hotelarstwo, to znaczy hotele o odpowiednim komforcie, gdzie mogą spać goście przyjeżdżający na określoną konferencję.

Reklama wizualna fundamentem marketingu w Internecie

konferencja marketingowa
Autor: Social Fresh
Źródło: http://www.flickr.com
W chwili, w której decydujemy się na stworzenie własnego biznesu, w chwili, gdy wchodzimy na rynek z nową marką musimy pamiętać o identyfikacji wizualnej. Identyfikacja wizualna jest podstawą marketingu w sieci. Z czym w ogóle jest związana? Otóż wizualna identyfikacja produktu to sprawienie, by właśnie nasz produkt został w pamięci klienta, by szybko się kojarzył i żeby, to po pierwsze, wyróżniał się wśród wielu innych wyrobów. Trzeba pamiętać o tym, by nasza firma i jej wyroby miały wspólny mianownik i powinna nim być właśnie grafika.

Organizujemy konferencje

Akustyka w szkole
Autor: Armstrong
Źródło: Armstrong
Jeśli zamierzamy zorganizować konferencję lub szkolenie, czeka nas wiele przygotowań, działań należy rozpocząć kilka miesięcy wcześniej, w zależności od wagi wydarzenia. Początkiem przygotowań jest ustalenie liczby osób, które mają wziąć udział w konferencji lub szkoleniu. Kolejne istotne zagadnienia, na które musimy sobie odpowiedzieć, udzielić odpowiedzi to: Jaka liczba uczestników szkolenia lub konferencji nas satysfakcjonuje, aby organizacja tego wydarzenia stała się sukcesem? Czy program konferencji będzie rozbudowany na 2 lub 3 dni, czy tylko na kilka godzin? Jakim budżetem dysponujemy? W odpowiedzi na te pytania niezwykle przydatny okaże się plan konferencji lub szkolenia, w miarę możliwości szczegółowo rozpisany na godziny.