Subscribe to:
Syndicate content
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/alphapro.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nowoczesny przemysł przeszedł podczas ostatnich kilkunastu lat prawdziwą przemianę.

przemysł
Autor: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com
Do dyspozycji oddanych zostało sporo rzeczywiście nowoczesnych maszyn, jakich rolą jest wykluczenie czynnika ludzkiego, przyspieszenie produkcji i możliwie jak największe zredukowanie jej kosztów. Tak samo dzieje się również w przypadku zakładów, jakimi są odlewnie żeliwa. Jaka jest ich rola? Czym tego rodzaju zakłady się zajmują?

Dzięki swoim walorom, światło ledowe stanowi idealny sposób promocji regionu

Reklama LED
Autor: Montgomery County Planning Commission
Źródło: http://www.flickr.com
Od paru lat , mamy okazję obserwować proces zmian technologicznych związanych z tworzeniem zupełnie nowej techniki oświetlenia - oświetlenia led. Początkowo oświetlenie ledowe traktowano raczej jako zabawki oświetleniowe służące przede wszystkim do wystroju. Z czasem zaczęto tworzyć coraz poważniejsze konstrukcje.

Kurtyny bezpieczeństwa zapewniają zarówno bezpieczeństwo, jak i w warunkach przemysłowych większą efektywność maszyn

Kurtyny bezpieczeństwa
Autor: Bill Abbott
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku newralgicznych zadań w branży przemysłowej, a także w czasie ważnych akcji ochronnych najistotniejsze zadanie odgrywa bezpieczeństwo osób i mienia. W tym zakresie wykorzystuje się nowatorskie rozwiązania, jakich pierwszorzędnym zadaniem jest stuprocentowa kontrola i zapewnienie bezpieczeństwa do momentu wyeliminowania niebezpieczeństwa. Najnowocześniejszymi rozwiązaniami w tym zakresie są na pewno optyczne kurtyny bezpieczeństwa.

Co produkuje przemysł wyrobów hutniczych?

Stal, kostka
Autor: jazz4ev
Źródło: http://www.sxc.hu
Wyroby hutnicze określane są różnego rodzaju wyroby wyrabiane ze stali i wszelkiego typu stopów metali. Za dystrybucję ich w takiej formie odpowiedzialne są huty i zakłady metalurgiczne. W ofercie takich zakładów są też często usługi z dziedziny metalurgii.