Subscribe to:
Syndicate content
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/alphapro.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Skąd wziąć pieniądze, kiedy przyjdzie taka konieczność

Kredyt hipoteczny
Autor: lumaxart
Źródło: http://www.flickr.com/photos/lumaxart/2136953043/
Nie wszyscy ludzie przekonani są co do słuszności zaciągania kredytów – mniejszych czy większych. Boją się odsetek, które są zmorą kredytobiorców, o czym słyszy się na każdym kroku. Teraźniejsze kredyty charakteryzują się tym, że przejawiają znacznie wyższy stopień bezpieczeństwa porównując je do swoich poprzedników. Rozbudowane opcje, jakie spotkać można dzisiaj na rynku kredytowym, są dla wielu dużą szansą na lepszą przyszłość. To właśnie przede wszystkim dzięki indywidualnej propozycji firm kredyty pod zastaw mieszkania zaliczane są do bezpiecznej formy finansowania.

Ktoś poprosił cię o poręczenie kredytu? Pamiętaj, by przemyśleć taką pomoc, gdyż może się to dla ciebie źle skończyć

finanse
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Poręczając jakiejś osobie kredyt nieczęsto bierzemy pod uwagę następstwa swojej decyzji. Jesteśmy przekonani, że kredytobiorca sam będzie spłacać swoje zadłużenie, natomiast nasze poręczenie to tylko formalność. Dramat pojawia się zwykle w późniejszym czasie, kiedy to od nas bank żąda zwrotu należności. Sprawdźmy jakie przysługują nam wtedy prawa.

Charakterystyka pracy rzeczoznawcy majątkowego - o czym warto pamiętać

rzeczoznawca
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Prędzej czy później każdy z nas stanie przed koniecznością pobytu w biurze rzeczoznawcy majątkowego. Współcześnie wszystko musi być określone w zgodzie z aktualnym ustawodawstwem. Każdy z nas musi sporządzać ogrom papierów, by załatwić jakąkolwiek formalność w banku czy urzędzie. Wiele pism musi być potwierdzonych przez notariusza, co jest przykładem mozolnego obowiązku związanego z formalnościami prawnymi.