Subscribe to:
Syndicate content
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/alphapro.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Promocja firmy w internecie

usługi internetowe
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet idealnie zbudowana strona www, dopracowana w najmniejszych szczegółach i zawierająca interesującą treść, nie spełni swojego zadania, jeśli jej oglądalność będzie nikła. Czasy, kiedy wystarczyło stworzyć interesującą stronę i oczekiwać na szturm klientów, odeszły bezpowrotnie.

Jak zachęcić userów do swej strony internetowej

Wyszukiwarka google
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Niemało osób zajmujących się swoim biznesem, twórczością artystyczną albo stowarzyszeniem wymaga znakomicie funkcjonującej i miłej dla oka strony internetowej. Sprawnie prowadzone strony www pełnią bardzo kluczowe funkcje informacyjne , jak również marketingowe, ponieważ wielu użytkowników – zwłaszcza młodych – często odnajduje pewne usługi właśnie za pomocą sieci.

Profesjonalny marketing internetowy

Facebook login
Autor: Linux Screenshots
Źródło: http://www.flickr.com
Większość osób obecnie wie, jak ważnym przyrządem stał się Internet. Jest to medium stosowane w bardzo wielu aspektach życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Internet służy w dużej mierze do nawiązywania i utrzymywania kontaktów z pozostałymi ludźmi, ponadto jest też miejscem, w którym zdobywa się dużo interesujących informacji na rozmaite tematy.

Co robić, aby nareszcie posiadać taką firmę, która generuje zysk?

Agencja interaktywna Artefakt
Trzeba wiedzieć, że chociaż faktycznie ciężko prowadzi się własną firmę, to jednak nie można rzec, iż jeżeli będziemy bardzo mocno się starali, to nie damy sobie z tym wszystkim rady. Jednakże naturalnie należy uważać.

Od czego należy zacząć przebieg tworzenia profilu trzeba Fanpage na Facebooku?

chicago symphony fan page
Autor: Cambodia4kids.org Beth Kanter
Źródło: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie, zapewne zadajemy sobie pytanie czemu warto reklamować się na Facebooku. Otóż jak najbardziej warto! Jeżeli stworzymy profesjonalny profil na Facebooku i skusimy się na prowadzenie fanpage możemy jeszcze lepiej reklamować swą markę, sklep, usługę w sieci oraz zacieśniać kontakty z nabywcami. Dzięki temu możemy poznawać wymagania internautów i odpowiadać na nie.