Leasing

Czy rynek chiński wciąż jest atrakcyjny

Jeszcze parę lat temu możliwe było by sprowadzać coś z Chin oraz liczyć na rzeczywiście sporą marżę. Teraz uległo to zmianie, a marża wynosi od pięciu do dziesięciu procent, pomimo tego warto podjąć wyzwanie. Jeżeli będziemy mieć dobry pomysł to na pewno uda nam się na tym zarobić.

Leasing

Na czym polega pełna księgowość i jakie są jej atuty

Pełna księgowość to nade wszystko niezmiernie drobiazgowa ewidencja rachunkowo-księgowa w firmie. Profesjonalna księgowa zajmuje się każdym aspektem księgowości w przedsiębiorstwie prowadząc szczegółową analizę jego działalności. Dzięki temu stale zdołamy bez trudu nadzorować każde zmiany skarbowe w przedsiębiorstwie oraz mamy pełen dostęp do wszystkich najistotniejszych danych oraz informacji księgowych.

Leasing

W jaki sposób legalnie sprzedawać w sieci

Jeżeli czytasz ten artykuł to przypuszczalnie zadałeś sobie ostatnio pytanie „jak otworzyć sklep internetowy?” W związku z tym, że sklepy wirtualne stają się coraz popularniejszym sposobem dojścia do klientów, a założenie sklepu online wiąże się z małymi barierami wejścia warto temat ten dobrze przemyśleć.

Leasing

Czy wdrażanie normy ISO jest nam obecnie konieczne?

Implementacja właściwych rozwiązań technologicznych, które są nam w stanie zagwarantować najwyższe normy jakości jest dziś nadzwyczaj pożądana przez wszystkie organizacje. Ich wykorzystanie pozwala bowiem na utrzymanie różnorodnych wymiarów firmowych na najwyższym i jednocześnie zadowalającym poziomie. W pewnej mierze ich wprowadzanie jest także przejawem prestiżu, co ewidentnie będzie odbierane na rynku jako znaczny atut. W związku z tak dużą renomą tego typu działań, każda firma pragnie uzyskać unikalną wiedzę, dzięki której będzie w stanie je wdrożyć w praktyce.

Leasing

Różne rodzaje obligacji

Obligacje to jedne z kilku papierów wartościowych, które wpuszczane są do obiegu rynkowego w serii. W papierach wartościowych takich jak obligacje emitent, a mianowicie osoba, która wypuszcza je na rynek deklaruje, że zostaje dłużnikiem obligatariusza a przez to zobowiązuje się do zrealizowania konkretnego świadczenia.