Leasing

Czy myślałeś nad tym, by pracować jako freelancer?

Obecnie coraz bardziej modne staje się dawanie coraz większej swobody pracownikom. Niedużo firm pracuje obecnie w sztywnym ośmiogodzinnym dniu pracy – wiele firm jest dla przykładu otwartych przez kilkanaście godzin dziennie, a pracownicy mogą przyjść do pracy, o której mają ochotę – istotne jest to, aby przepracowali w sumie osiem godzin, jednak mogą to zrobić w dowolnie wybranych widełkach czasowych. Jeszcze mocniej popularna staje się praca zdalna – dzisiaj przeżywa prawdziwy boom przede wszystkim na Zachodzie, jednakże moda ta stopniowo dociera także do Polski i w niedługim czasie z pewnością stanie się jeszcze bardziej powszechna.

Leasing

Jakimi sposobami stworzyć dobry zespół, jaki poradzi sobie z każdym projektem informatycznym w firmie

Do niedawna typowy informatyk kojarzył się z zarośniętym panem od komputerów, zajmującym się wszystkim, co się z nimi wiąże. Jednak rozwój technik informatycznych i oprogramowania spowodował, że w samej informatyce zaczęła następować specjalizacja – inne osoby będą się zajmować programowaniem, inne obsługą sieci a inne administracją oprogramowaniem i serwerami.

Leasing

Outsourcing IT – efektywne rozwiązanie zarówno dla mniejszych, jak również większych przedsiębiorstw

Żyjąc w dobie internetu bardzo często mamy do czynienia z nowoczesnymi technologiami, tak samo w małych, jak również w dużych przedsiębiorstwach. Usługi informatyczne i komputerowe są rozwiązaniem, z jakiego nie bez powodu korzysta coraz większa ilość firm. Zważywszy na bardzo ważną sprawę, którą jest zarządzanie firmą, bez wątpienia kwestie związane z IT wypada powierzyć profesjonalistom, za czym kryje się outsourcing IT.