Jak zaprojektować dobrą wizytówkę, która zwróci uwagę klientów?

Poznając nowe osoby, najczęściej z innych firm, dostajemy od nich wizytówki. Jeśli chcemy zagwarantować sobie szybki sukces a także zaciekawić innych swoją ofertą powinniśmy stworzyć pomysłowe wizytówki. Firmowe wizytówki często są bardzo proste, wzbogacone jedynie logo firmy.

Wizytówka

Autor: SunnyView Dental
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykła wizytówka raczej nie zapadnie w pamięć rozmówcy. Działają specjalne firmy, które mogą wykonać dla nas projekt albo możemy zrobić to samodzielnie. Wiele drukarni posiada gotowe szablony wizytówek, dobrze jest czasem z nich skorzystać, gdy nie mamy pomysłu na wzór.

Materiał przedstawiający tego rodzaju sprawę jest niezwykle dogłębny, ale warto poznać to pod innym kątem. My zalecamy to omówienie.

Na niewielkim fragmencie papieru powinno się znaleźć nasze imię jak również nazwisko, zajmowane stanowisko oraz dane kontaktowe przykładowo e-mail lub numer telefonu. Jeśli prowadzimy na przykład biuro tłumaczeń można wybrać wizytówkę w dwóch językach. Na pewno będzie to dobry pomysł i zachęci klientów do skorzystania z naszej oferty.

Nieważne czy zdecydujemy się na szablony wizytówek czy też samemu wykonamy projekt, powinien spełniać on pewne wymagania – Net Print. To co może przyciągnąć dużo klientów to niebanalny pomysł. Można zrobić wizytówki z wyciętymi fragmentami bądź przykładowo w kształcie nożyczek, jeżeli prowadzimy firmę w określonej branży. Ważne jest, by zwracała uwagę klienta oraz zapadła mu w pamięć.

Istotny będzie także odpowiedni papier- faktura, brawa jak również grubość mają kluczowe znaczenie w wyglądzie wizytówek. Jeżeli nasza firma ma logo w barwach czerwieni, najlepiej wykonać również wizytówki w takich kolorach. Klient może natychmiast skojarzyć je z naszą firmą. Aby dodać im szyku możemy zdecydować się na przykład na lakierowanie niektórych elementów. Ważne jest też, żeby wszelkie napisy były czytelne oraz przejrzyste.

Wybierając wizytówki, wskazane jest zdecydować się na standardowe wymiary, które proponują drukarnie.

Zaintrygowały Cię opisane tu treści? Jeżeli potwierdzasz, to dowiedz się i sprawdź (http://www.pademeble.pl/produkty/4626-naroznik-vero-ortensia-xl-15sw2rc0x90k1n0bs-lp.html) dużo wiadomości na ten temat. Drogę wskaże Ci podany link.

Ładna a także przykuwająca uwagę wizytówka może być skuteczną reklamą firmy. Często dzięki niej klient podejmuje decyzję o współpracy. Należy więc stworzyć bądź wybrać jak najlepszy projekt, który świetnie będzie reprezentował naszą firmę na różnego rodzaju meetingach z klientami.