Najodpowiedniejsze pieczywo na Twój stół każdego poranka. Co kupić, aby smakowało?

Kooperatywa Usługowo – Handlowa “Jedność” w Bieruniu szczyci się przeszło 60-letnią tradycją i na trwale wprowadzona jest w terenowy krajobraz gospodarczy. Prowadzi ona aktywność handlową, produkcyjną a także usługową. Posiada w swojej ofercie w podobny sposób szeroki asortyment artykułów piekarniczych jak i ogromny asortyment artykułów ciastkarskich.

ciastka

Autor: Jaro Larnos
Źródło: http://www.flickr.com

Firma „Jedność” nie spoczywa w jednym położeniu. Żywiołowo rozwija swoją działalność przez usprawnianie placówek handlowych , dostosowując je do oczekiwań klientów, do wymogów współczesnego handlu tudzież wzorców unijnych. Personel zatrudniony w oddziałach handlowych wykazuje dobre przygotowanie zawodowe, które zjednoczone z dużą wiedzą pomaga na nasycenie potrzeb klientów. Dla użytkowników planuje się degustacje, przeceny i konkursy, jakie cieszą się ogromną popularnością. Co jest kluczem do sukcesu? Wiadomym jest, że fachowy personel i jego zaangażowanie w rozrost firmy. Swoje towary firma „Jedność” rekomenduje między innymi na wszelakiego rodzaju imprezach miejscowych oraz uczestnictwo w licznych targach. Naturalnie tam „Jedność” zdobyła liczne nagrody. Jedną z nich w 2004r. na Powiatowych Targach Przedsiębiorczości i Ekologii w Imielinie Spółdzielnia otrzymała najważniejszą nagrodę za prezentację targową – statuetkę „Złotego liścia”. W 2005r. otrzymała także laur na X Międzynarodowych Targach Spółdzielczości w Kielcach za produkt ciastkarski „Całuski bieruńskie”. Na IV Targach Przedsiębiorczości i Ekologii w Imielinie w 2006r. produkt dostał laur za wyrób targowy. Kooperatywa angażuje pilnych i biegłych pracowników, jakim z pełnym zaufaniem można powierzyć kłopotliwe zadania. Jest to prawdziwy, wiarygodny i solidny partner w biznesie. Standardowa metoda wyrobu wszelkiego rodzaju owoców z oferty Spółdzielni przyciąga coraz to więcej klientów.

Czyżbyś miał ochotę na więcej tekstów na opracowany tu temat? Zachęcamy w takim razie do nowej strony – po prostu naciśnij to pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości i przenieś się do naszego serwisu.

W dzisiejszych czasach ciężko jest zdobyć należytą, cieszącą się kongruentną opinią u obywateli i klientów piekarnię albo cukiernię, która będzie oferować nienaganne i jadalne artykuły. Spółdzielnia „Jedność” oferuje nam wyroby tworzone w schematyczny sposób, z historią. Nie sposób przejść niezależnie obok tego punktu, gdyż zapach przyciągnie nas z ulicy.