Folia magnetyczna jest doskonałym nośnikiem na czasowe reklamy

Proces wyrobu folii magnetycznej polega na komponowaniu proszku o własnościach ferromagnetycznych z syntetyczną gumą. Ten typ magnesu zwany folią magnetyczną charakteryzuje się obszerną giętkością, odpornością na korozje, posiada cechy magnesu stałego. Na dodatek pokryta jest z jednej strony powłoką kleju akrylowego.

reklama na folii magnetycznej

Autor: Jay Aremac
Źródło: http://www.flickr.com
Folia magnetyczna jest łatwa w użyciu. To świetny nośnik na tymczasowe reklamy, oraz wszelakiego typu nadruki informacyjne zamieszczane na pojazdach mechanicznych, tablicach, drzwiach, lodówkach, ewidencja maszyn, jako klipsy trzymające karteczki z notatkami, niezwykle szybkie i proste znaczenie składów, regałów. Ich zastosowanie jako reklamy i promocji firm i wyrobów jest praktycznie nieograniczone, wielozadaniowość, wielkie możliwości, dowolny nadruk, to tylko poniektóre z atutów – . Z uwagi na łatwość szybkiego ich montowania i demontażu zdołają być wykorzystywane niejednokrotnie w dowolnym punkcie i czasie. Folię magnetyczną z uwagi na jej plastyczność i elastyczność jest możliwość ciąć na gilotynie, nożem, a nawet obcinać nożyczkami opcjonalny zarys.

pieniądze

Autor: Petras Gagilas
Źródło: http://www.flickr.com
Folia magnetyczna posiada właściwości magnesu, charakteryzując się wielką giętkością. Używa się ją głównie jako podkład do laminowania zadrukowaną folią.

Kliknij ten odnośnik i zobacz więcej (http://visaandwork.com/) dokładniejszych wiadomości dotyczących podnoszonego tu artykułu. Niewątpliwie jest on niezwykle atrakcyjny.

Bardzo dobrze nadaje się do aplikacji na zewnątrz, oraz wewnętrznych. Jedna strona folii przyciąga się do przestrzeni metalowej, bądź folii ferromagnetycznej, natomiast druga strona folii stanowi nośnik reklamy i nadruku. Jej kompozycja w formie mieszanki proszku o własnościach ferromagnetycznych również syntetycznej gumy, uzyskuje znaczną siłę przyciągania. Jest dostępna w różnych grubościach, ma możliwość być matowa, bądź połyskująca. Grubość folii magnetycznej jest przejawem jej siły magnetycznej, im grubszy nośnik, tym większa siła. Jest możliwość je samodzielnie i w dowolnej chwili zdjąć bez niebezpieczeństwa uszkodzenia gruntu, przywracając pierwotny wizerunek danej nawierzchni. Folia magnetyczna gwarantuje uzyskanie skomplikowanych i powtarzalnych kształtów unikając kosztownej obróbki mechanicznej. Można je zagospodarować do naklejania na samochód, drzwi, czy lodówkę.