Ty siedzisz w domu – dostawca Cię szuka

Czy dzięki internetowi i google łatwo można wyszukać najlepszego dostawcę? Tylko pozornie odpowiedź jest twierdząca. Gdy unikniemy jakimś cudem problemów z przedarciem się przez marketingowy zgiełk, natychmiast zetkniemy się z koniecznością analizowania i porównywania ofert wielu dostawców. Będziemy musieli odnaleźć potencjalnych dostawców, żmudnie sprawdzać ich oferty i porównywać lub do każdego z osobna wysyłać zapytania o dostępną ofertę.

WWW

Autor: Bull3t
Źródło: http://www.flickr.com
Wraz ze wzrostem liczby klientów szukających w internecie najlepszych ofert- rośnie znaczenie marketingu internetowego.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej, przejrzyj nasz następny artykuł, w którym czeka na Ciebie ciekawa treść (http://www.pischool.pl/kursy_dla_firm/). Odpowie ona na wszystkie Twoje wątpliwości.

Niestety zniekształca on rezultaty zwracane przez wyszukiwarki i coraz trudniej znaleźć odpowiednią ofertę. Nawet wpisując pozycjach wyszukiwarki uzyskamy adresy nie do pożądanych stron, ale do innego portalu.

Najwspanialej by było, gdyby ktoś wykonał tę pracę za nas i dopasował nam najlepszą ofertę. Ale kto? Może dostawcy! – Przecież to oni posiadają wachlarz interesujących nas ofert!

Zakupy przez internet będą prostsze jeśli nie będziemy zmuszeni samodzielnie porównywać ofert dostawców. Czy potrafisz sobie wyobrazić, że możemy podać lub jeszcze lepiej dobrać nasze wymagania dotyczące towaru lub usługi, a firmy zaproponują nam swoje oferty. Bezpośrednia konkurencja to gwarancja najlepszych warunków.