Metody na atrakcyjną reklamę w wielkim mieście

Dzisiejszy marketing oferuje wiele możliwości promocji naszej firmy czy wyrobu. Możemy do tego celu wykorzystać tak klasyczne kanały marketingowe do jakich bez wątpienia należy reklama radiowa i telewizyjna, jak też najbardziej nowoczesne formy promocji. Najtrudniejszą z nich jest reklama radiowa, bowiem ludzie są zwierzętami dla których ewolucyjnie najistotniejszy jest zmysłu wzroku. Z tej przyczyny reklama w radio jest trudna, bo informacje przekazywane za pomocą radia należy przedstawić dźwiękiem, co jest zadaniem niełatwym.

telebim na koncercie

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

W dzisiejszych czasach liczy się szybkość trafność i urozmaicenie reklamy. Stąd też na owym rynku pierwszeństwo ma reklama multimedialna, czyli córka reklamy (zobacz oceń ten adres http://studioprinter.pl/) telewizyjnej. Najważniejszym zadaniem pracownika reklamy będzie na pewno znalezienie właściwego miejsca, gdzie emitowanie reklamy przyniesie potencjalnie największe zyski. Bardzo często miejscami w których opłaca się instalować takie reklamy są centra miast, w których ruch samochodowy oraz pieszy jest najbardziej intensywny, a co za tym idzie reklamę może zobaczyć duża ilość potencjalnych klientów. Zobacz: linkuję.

Podstawowym warunkiem skuteczności reklamy będzie jednak to, aby odróżniała się ona spośród masy innych. W tak ogromnych aglomeracjach jak Trójmiasto jest to zadanie niełatwe, jednak nie niemożliwe. Świetnym rozwiązaniem jest wynajęcie telebimu. Nie jest to bardzo skomplikowane zadanie, wystarczy wpisać w Google wyrażenie: telebim Starogard Szczeciński, by znaleźć należytą firmę która opracuje i zrealizuje nam taką reklamę za przystępną cenę. Podobna reklama wyświetlana na znacznych rozmiarach ekranie na pewno trafi do ogromnie wielu potencjalnych klientów. Co istotne, treści wyświetlane na ekranie będą widoczne 24 h na dobę, i nie da się takiego przekazu przegapić.

Telebim promocyjny

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com

Wspomniane reklamy z definicji muszą być zwięzłe, najczęściej nie przekraczają minuty (bez względu od jednostki która naszą reklamę zrealizuje). Występują kontrowersje związane z tym typem reklam. Niektórzy twierdzą, że może ona wpływać na zmniejszenie bezpieczeństwa na drogach. Może się tak stać tylko wtedy, gdy miejsce prezentacji zostało niewłaściwie wybrane. Mocne światło ledowe może wówczas oślepiać użytkowników drogi.