Billboard to nośnik reklamy o sporych rozmiarach, zwykle występującym w kształcie tablicy, bądź plakatu. Wykorzystywane są w reklamie zewnętrznej. Billboardy mają możliwość być podświetlone, żeby były dostrzegalne w porze nocnej. Billboardy Rzeszów są stałą reklamą, jaką spotykać można niemal wszędzie, nie jedynie w dużych miastach, ale także na wsiach, czy przydrożnych działkach.

billboardy oraz telebimy reklamowe

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Jej uniwersalność pozwala na tworzenie komunikatów reklamowych dla jakiejkolwiek grupy konsumentów. Billboard jest najstarszym nośnikiem promocji wielkoformatowej. Obszerne plakaty demonstrowano już na początku przeszłego stulecia, przede wszystkim na fasadach budowli. Teraz billboardy Rzeszów instalowane są również oddzielnie na specjalnych podporach – odnośnik do interesującej strony.

reklama na billboardzie

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Interaktywny ekran jest wariantem billboardu zapewniającym dostosowanie kampanii do indywidualnych pragnień interesanta.

Jeżeli zamierzasz wyszukać kolejne artykuły związane z analizowanym tutaj tematem, zobacz ofertę w serwisie (https://www.eccotravel.eu/gruzja/) prezentującym analogiczne materiały.

Gwarantuje pełną uniwersalność w doborze terminu, jak i rozciągłości trwania kampanii. Technologia cyfrowa przynosi możliwość modyfikowania zawartości reklamowych na bieżąco i zezwala na bardzo rozbudowany kontakt z adresatem.

Największą zaletą mobilnego billboardu (Rzeszów) jest to, że nie jest on ograniczony do jednego punktu, jest sposobność poprowadzenia kampanii reklamowych w wybranych, najatrakcyjniejszych miejscach w całego kraju. Obszerny ekran o wielkiej rozdzielczości, w zestawieniu z preferencyjną lokalizacją dostarcza ogromną efektywność przekazywanego tekstu reklamowego.

W tym miejscu, gdzie nieodzowne jest szybkie instalowanie i częsta zmiana lokalizacji reklamy, przenośny LED jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Stabilność konstrukcji, również zdalne sterowanie kątem ustawienia ekranu sprawia, że mobilny ekran jest możliwość ustawić praktycznie w jakichkolwiek warunkach i w każdym miejscu. Przenośna reklama na dużym ekranie, przyciągnie wzrok każdego przechodnia i na pewno zostanie zapamiętana.

Ten wariant billboardu (Rzeszów) jest nośnikiem reklamy w odmianie ekranu wizyjnego, komponującego się z diod LED. Przewagą nad wielkoformatowym ekranem plazmowym jest widzialność obrazu pomimo dużego nasłonecznienia. Ten ekran jest możliwość zamontować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz obiektu.