Nie od dziś wiadomo, że najskuteczniejsza promocja to ta, którą przyswajamy nieświadomie, na przykład oczekując na skrzyżowaniu na zmianę sygnalizacji. Jak choćby w Koninie, przy zatłoczonej ulicy Kleczewskiej.

Znajdujący się w tej lokalizacji ekran, należy do marki posiadającej sieć telebimów w mieście. Ten przy ulicy Kleczewskiej ma szerokość pięć metrów, a jego wysokość wynosi cztery metrów. Bez problemów pracuje także przy trudnych warunkach atmosferycznych – od – 20 stopni aż do sześćdziesięciu stopni na plusie. Znajduje się przy jednym z najważniejszych skrzyżowań w mieście, przez które codziennie przejeżdża około 75 tysięcy osób. To też miejsce przecinania się najgęściej zaludnionych części Konina.

telebim reklamowy LED

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl

W bliskim sąsiedztwie znajdują się różne agencje usługowe, hotele, markety, banki, ale również biura, szkoły, firmy i kościoły. Sieć telebimów posiada w Koninie z jeszcze jednego ekranu, który zamocowany jest przy wjeździe do Koninie, w pobliżu drogi krajowej nr 25. Na tych dwóch telebimów wyświetlane są filmy reklamujące m.in. różne sklepy, knajpy, szkół i gabinetów stomatologicznych. Jak przekonują właściciele telebimów, na spoty codziennie patrzy aż 75 tys. mieszkańców miasta. Jeżeli chcemy zobaczyć, jak prezentują się telebimy, wpiszmy w wyszukiwarce online sekwencję „telebim Konin Kleczewska”. W sekcji graficznym umieszczone są jego zdjęcia, a w dziale map – precyzyjna lokalizacja i trasa dojazdu.

Ta metoda komunikacji za pośrednictwem telebimów jest zatem szczególnie korzystna dla reklamodawców.

Interesuje Cię zamieszczony w tym serwisie tekst? Kliknij więc dodatkowo tu i zobacz więcej info skarga do europejskiego trybunału praw człowieka w strasburgu na omawiany temat!

Co zrobić, by nasz spot był wyświetlany na ekranie? Wystarczy odwiedzić tę witrynę. Po wpisaniu w wyszukiwarce sekwencji „telebim Konin Kleczewska” zostaniemy przeniesieni na platformę jego właściciela.

Pragniesz ciągnąć dalej wciągającą treść? Zatem nic nie powinno Ci przeszkodzić – kontynuuj fotowoltaika łódź na nowej witrynie.

Umieścił na niej szczegółowe parametry ekranu oraz warunki nawiązania współpracy. Warto się na nią zdecydować, jeśli szukamy skutecznego sposobu reklamy. Nasze spoty wyświetlane na ekranach, dotrą aż do 75 000 mieszkańców miasta Konina, a krótkie filmy wideo na dłużej zapadną w pamięci, niż nawet szczególnie oryginalne grafiki.