Właściciel Firmy, stawiający pierwsze kroki na szlaku swojego interesu, ma zazwyczaj głowę zapełnioną pomysłami, jest pełen zapału, chce zawojować cały świat i dorobić się więcej kasy niż Bill Gates i Steve Jobs razem wzięci. Równocześnie patrzy na każdą złotówkę. Dlatego też, istotne jest by rachunek bankowy, ,którego będzie używał było jak najtańsze, a najlepiej gdyby to było darmowe konto firmowe. To w takim razie jakie jest najlepsze konto dla początkujących korporacji?

gotówka

Autor: Mark Hodson Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli przyjrzeć się kontom dla firm, oferowanym przez banki okazuje się, że drugie miejsce, w gradacji rachunków przyjaznych firmom zdobywa: Pakiet Meritum Bez Granic i Pakiet Meritum Rozwoju.

Zestaw Firmowy Meritum Bez Granic można powołać do życia całkowicie przez usługę bankowości elektronicznej wręcz w 15 minut, bez dodatkowego składania podpisów pism przywiezionych przez doręczyciela lub odwiedzenia placówki.

Udziałowiec, który korzysta z rachunku w zestawie Meritum Bez Granic, może radować się nie tylko brakiem opłat za obsługiwanie konta, gratisowymi przelewami krajowymi zarządzanymi przez sieć, ale również wybieraniem gotówki z którychkolwiek bankomatów na terenie całego kraju. Pakiet dla firm obsługiwany jest bez dodatkowych opłat w strukturze bankowości elektronicznej i daje możliwość zamówienia nieodpłatnych i w pozostawionej do wyboru ilości, kart debetowych dla pracowników – sprawdź w aktualnym rankingu na .

W poczet Konta Firmowego Meritum Bez Granic, Meritum Rozwoju wchodzi: rachunek bieżący właściwy prowadzony w złotówkach, konta dołączone prowadzone w polskich złotych oraz w walucie obcej. Ponadto do rachunku firmowego wydawane są nieodpłatnie karty debetowe.

Czy rozpatrywana tematyka głęboko Cię zajęła? Jeśli tak, to kliknij ten link, a tam zobaczmy także (http://www.dagrassogroup.pl/franczyza/zakopane) podobne artykuły.

Właściciel tego rachunku nie zapłaci za posługiwanie się kartą bankomatową pod warunkiem wykonania za jej pośrednictwem transakcji bezgotówkowej na kwotę co najmniej 200 zł miesięcznie.

Konto firmowe jest w pełni aktywne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Z łatwością oraz intuicyjnie wykonuje się różnego rodzaju operacje takie jak: przelewy elektroniczne, zlecenia stałe, sprawdzanie historii transakcji, zasobu konta.