Niemiecki rynek jest niezwykle stabilny i wciąż się rozwija. Duża grupa polskich prezesów przedsiębiorstw duma o przeniesieniu tam własnych oddziałów.

broszury

Autor: Beau Considine
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz jest to niezwykle proste. Jedną z głównych powodów jest fakt, że oba państwa należą do Wspólnoty Europejskiej.
Jeżeli zastanawia Cię rejestracja firmy w Niemczech to warto na o tym podyskutować z prawnikiem lub poszukać danych w sieci: rejestracja firmy na terenie Niemiec. Aby założyć funkcjonowanie firmy u naszych zachodnich sąsiadów należy ją zarejestrować w urzędzie, otrzymać numer identyfikacji podatkowej oraz otworzyć konto w banku. Mamy możliwość wyszukać jednostki pośredniczące w tym działaniu, także nie będziemy musieli nawet pojechać zagranicę, aby dopełnić wszystkich kwestii. Wobec tego nie musimy nawet odnająć biura, ponieważ ta spółka udostępni nam swój adres, a pocztę będzie przesyłała na wskazany przez nas adres. Toteż jeżeli ciekawi nas firma w Niemczech bez meldunku, to jest to możliwe.
rejestracja firmy w niemczech

Autor: ING Group
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście, jeśli zarejestrujemy własną działalność w Niemczech – oferta, to będziemy zmuszeni płacić tam podatki. Procedura podatkowa odróżnia się tam od tego co znamy w naszym kraju, zatem najrozsądniej oraz najkorzystniej będzie zatrudnić księgowość w Niemczech.

Spora liczba takich firm ma co najmniej jednego pracownika, który rozumie po polsku lub po angielsku i będziemy w stanie się z nim porozumieć. Biuro wszystko nam policzy oraz wyjaśni. Wesprze przy różnego typu formalnościach powiązanych z płatnościami oraz należnościami podatkowymi.
Kategorie: Leasing