Reklama WiFi to jedno z najnowocześniejszych i zarazem najskuteczniejszych narzędzi marketingowych oraz reklamowych. Używa go dzisiaj sporo firm, między innymi hotele, bary, restauracje oraz także inne punkty gastronomiczne. Dzięki marketingowi WIFi managerzy lokali mogą zidentyfikować wchodzących gości, zbierać ich opinie, oraz także przekazywać informacje o obowiązujących promocjach. Marketing restauracji pozwala skutecznie udoskonalić oferowane usługi i zachęcić Konsumentów do ponownego odwiedzania lokalu.

wifi w lokalu

Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama WiFi to niezwykle oryginalne narzędzie marketingowe, jakie zezwala na użycie zaawansowanych online usług dla lokali, barów, restauracji czy klubów. Konsumenci zdołają skorzystać z darmowego WiFi, jakie znajduje się w danym lokalu, co również jest dla nich szeroką korzyścią – przeczytaj na stronie. Na początku logowania Klienci natrafią na stronę powitalną, jaka najczęściej jest zintegrowana z Facebookiem. Jednak, korzystając z WiFi w lokalu, może również zalogować się na swoją pocztę, Twittera oraz wszelkie inne interesujące go strony. Goście, którzy używają WiFi w lokalu, trafią do bazy danych, co powoduje, iż można z nim być poprzez pełny okres w kontakcie. Dzięki temu wolno zawiadamiać gości o bieżących promocjach, przecenach, a także podnosić lojalność. Co więcej wifi reklama daje również możność przygotowania nowych promocji, o jakich dowiedzą się Konsumenci zalogowania do sieci WiFi.

Sieć wifi

Autor: Joe The Goat Farmer
Źródło: http://www.flickr.com
Powinno się wykorzystać marketing WiFi w swym lokalu, gdyż to dopomoże nam jeszcze lepiej zareklamować swój lokal, ulepszyć proponowane usługi, a także przyciągnąć nowiusieńkich Klientów. Zainwestowanie w marketing (okazyjne audiomarketing) WiFi nie jest drogie, a zdoła być niezwykle dochodowe. Instalacja programu też jest niesłychanie bezproblemowa oraz nieskomplikowana, wystarczy jedynie podłączyć WiFi do obecnej infrastruktury.

Kiedy przeczytasz już poniższy tekst, to oprócz tego zobacz także co posiada rekomendowana witryna (http://studioikar.pl/pl/o-nas/), gdyż opisuje ona podobnie intrygujące sprawy.

WiFi jest w dzisiejszych czasach zgodne ze wszelkimi urządzeniami osiągalnymi na rynku – M&P Maciej Trojnar