Hotel Rzeszów to prestiżowe miejsce, dogodne położenie, stylowa architektura oraz czysta elegancja wraz z nowoczesną technologią. Hotel Rzeszów oferuje nie tylko świetne zakwaterowanie, ale też dobre zaplecze konferencyjne. Zapewnia kompleksowe usługi – możliwości zorganizowania szkoleń czy spotkań biznesowych bez konieczności opuszczania hotelu.

Spotkanie, zebranie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Hotel Rzeszów położony jest w Rzeszowie przy autostradzie międzynarodowej i obwodnicy. Hotel ma wygodne połączenie z centrum. Lokalizacja hotelu umożliwia wygodne planowanie dalszych wycieczek turystycznych do Krosna, Krakowa lub Zakopanego. Obiekt zlokalizowany jest wśród zieleni, co zapewnia Gościom indywidualnym, biznesowym czy grupom zorganizowanym, wypoczynek w spokoju, z dala od ulicznego hałasu, o każdej porze roku.Hotel Rzeszów zapewnia miłą, profesjonalną obsługę oraz komfort i domową atmosferę.

W ofercie znajdują się pokoje 1, 2, 3 trenerów (zobacz jeszcze więcej) 4 osobowe. Pokoje w hotelu są duże i widne. Każdy z pokoi posiada nowoczesną łazienkę, telewizor jakości HD wraz z dostępem do różnorakich programów, Internet oraz minibarek.

Część pokoi posiada balkoniki i tarasy, z których rozpościera się wspaniały widok na okolicę. Przestronna winda ułatwia poruszanie się między piętrami. Hotel posiada własny chroniony parking. Recepcja służy pomocą 24 hdobę. Hotel przyjmuje płatności gotówkowe, karty płatnicze oraz przelewy bankowe.

W hotelu jest 5 sal o różnej wielkości – wszystkie w nowoczesnej i eleganckiej stylizacji, idealnie przystosowane do prowadzenia szkolenia trenerom (zobacz polecane) konferencji – zobacz tu. W tych klimatyzowanych, wielofunkcyjnych salach można przeprowadzić zarówno kilkusetosobowe kongresy jak i mniejsze zjazdy czy też kameralne spotkania. Wszystkie sale znajdujące się w hotelu są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny – idealny do prowadzenia szkoleń.

Konferencja

Autor: icannphotos
Źródło: http://www.flickr.com
Sala konferencyjna w Rzeszowie to idealne miejsce, gdzie można przeprowadzić różnorodne szkolenia biznesowe. Zarówno wyposażenie wnętrz, jak i elegancka stylistyka sal, pozytywnie nastrajają każdego uczestnika. Uroczyste zgromadzenie lub kongres utrzymane jest więc w przyjaznej a jednocześnie profesjonalnej aurze. Łączna powierzchnia sal to 600m2, dla ponad 600 osób. Istnieje możliwość zarówno łączenia, jak i rozdzielania sal. Dla uczestników konferencji udostępniamy duży hol oraz taras, gdzie w przerwie konferencji każdy może zaczerpnąć świeżego powietrza.

Sprawdź też – Hotel Bristol