Coraz częściej wśród przedsiębiorców uwidacznia się inicjatywa czarterowania zatrudnionych pracowników różnym podmiotom, po to, aby uzyskać z owego tytułu dodatkowy dochód, zwłaszcza w sytuacji, gdy jednostka odnotowuje osłabienie zapotrzebowania na jej usługi.

pracownik z ukrainy

Autor: Jonathan Riley
Źródło: http://www.flickr.com
Przepisy mówią, iż za aprobatą pracownika, wyrażaną pisemnie, pracodawca jest w stanie udzielić pracownikowi urlopu bezpłatnego w celu realizowania pracy u nowego pracodawcy przez wiadomy czas. Głównym wymogiem, który zapewni wynajem pracowników jest wyrażenie w formie pisemnej aprobaty pracownika na wykonywanie przez niego pracy w drugiej firmie, potrzebne jest ugoda pracodawców. Oprócz wskazania konkretnego czasu, na który pracownik pozostanie oddelegowany, należy także wskazać rodzaj pracy, który ma być przez pracownika realizowany, także honorarium.
nowoczesne biuro

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli przedsiębiorca pragnie w całości dyspozycyjnych, kompetentnych i gotowych do pracy specjalistów, a w Polsce jest brak w tej specjalności, odpowiednim rozstrzygnięciem okaże się pracownik z Ukrainy, więcej info – oferujemy outsourcing pracowniczy. Pracownicy z Ukrainy doskonale odnajdują się w pracach doraźnych, w jakich elastyczność zatrudnienia i okazja zaangażowania pracownika na 6 miesięcy w ciągu roku bez pozwolenia na pracę gra dużą rolę.

Pracownicy z Ukrainy mają doświadczenie w wjazdach zarobkowych do Polski, stąd mniejsze problemy z aklimatyzacją i odnalezieniem się w nowej rzeczywistości.

Zainteresowany zagadnieniem? Poczytaj o tym więcej. Dlatego użyj adresu (http://aspatrust.com/kontakt.html), który przekieruje Cię na serwis! Zapraszamy!

Za zaangażowaniem cudzoziemca przemawia wielka motywacja u ludzi z zagranicy, dla których praca w polsce dla obcokrajowców zapewnia okazje na rozwój i poprawę warunków bytowych.