Lubimy mieć więcej finansów, a jeżeli znajdują się one na rezerwowym rachunku oraz wiemy, że możemy z nich skorzystać, kiedy chcemy pieniędzy na większe wydatki, to tym bardziej jesteśmy z tego zadowoleni. Dlatego właśnie co jakiś czas poszukujemy nowych propozycji bankowych, przez które bez trudu oraz szybko będziemy mogli powiększyć swoje dochody.

Autor: pfala
Teraz interesującym produktem, jest nowa oferta na lokaty Happy Idea Bank – informacje (informacje). Po pierwsze mamy szansę tu liczyć na wysokie oprocentowanie w ciągu roku, bo wynosi ono aż 4,5% gdzie nigdzie indziej nie zetkniemy się z czymś takim. Dodatkowo jest to propozycja stworzona dosłownie dla każdego, gdyż taką lokatę możemy otworzyć posiadając w portfelu jedynie 1000 zł, jedynie tyle starczy, żeby mieć szansę się wzbogacić oraz powiększyć stan swojej luźnej gotówki.

Nie ma znaczenia, że nie jesteśmy ich klientemCzasami dzieje się tak, że spodoba nam się propozycja jakiegoś banku, lecz z niej rezygnujemy, gdyż nie chcemy uruchamiać rachunku bankowego. Z tej propozycji na lokatę możemy korzystać nawet wtedy, gdy jesteśmy kontrahentem innego banku i nie chcemy otwierania nowego konta bankowego. Tu możemy otworzyć samą lokatę, bez strachu, że za chwilę będą nas nakłaniali do uruchamiania innych przedmiotów bankowych. Ale kto to przewidzi, być może zarobki z takiej lokaty tak mocno nas zadziwią, że samodzielnie zdecydujemy iż przejście do tego banku i korzystanie z jego konta oraz ofert okaże się tutaj najlepsze?

Trzy miesiące do bogactwaNiesamowite w tej lokacie jest to, że trwa ona tylko przez 3 miesiące, po tym czasie mamy szansę do woli wypłacić swoje pieniądze i rozpocząć nimi dysponować, wydając na to, o czym myśleliśmy i na co zbieraliśmy. Tym co może nas jeszcze zachęcić do otwarcia tej lokaty jest fakt, że nie musimy nawet wchodzić do oddziału banku, wszystkie rzeczy i konieczne dokumenty możemy wypełnić online, dzięki czemu oszczędzimy swój cenny czas, gdyż będziemy mieli szansę to zrobić nawet w nocy, jeżeli akurat wtenczas mamy troszkę luźnego czasu.