Statystyki widocznie pokazują, że większość z nas jest zatrudnienia na etacie w firmach. Jest to bowiem w największym stopniu stabilna forma wykonywania przez nas pracy, jaka na dodatek gwarantuje nam stabilność oraz życie na odpowiednim poziomie. Niemniej jednak często nasze oczekiwania płacowe niejednokrotnie są stanowczo wyższe od warunków, jakie są nam proponowane przez pracodawcę. Najlepszym narzędziem do poprawienia tej sytuacji wydaje się być zatem zdobycie awansu, dzięki czemu zyskamy nie tylko profity finansowe, ale dodatkowo pozycję społeczną. Wielu z nas pomimo tego wie, że przekonanie naszego szefostwa do podwyżki oraz awansu zawodowego jest niewątpliwie ciężkim zadaniem.

szkolenia

Autor: Chemie-Verbände Baden-Württemberg
Źródło: http://www.flickr.com

Kluczem do urzeczywistnienia tego pragnienia jest podniesienie osobistych kompetencji, w podobny sposób twardych, jak i miękkich, które w ostatnim czasie są niebywale znaczące. Wielu z nas nie wie jakim sposobem możemy dokonać. Niemniej jednak możliwości naszego działania w tym przedmiocie są niebywale rozległe. Można śmiało zaryzykować twierdzeniem, że wszystko jest w naszych rękach i to wyłącznie od naszego zaangażowania uwarunkowany jest osiągnięty przez nas skutek. W jakie obszary umiejętności miękkich jesteśmy zobowiązani w następstwie tego włożyć ponadprogramowe nakłady pracy, jeżeli zależy nam na otrzymaniu szybkiego awansu?

Jednym z aspektów, który w dalszym ciągu sprawia nam mnóstwo kłopotów to zarządzanie sobą w czasie – szkolenia (http://trenerzy.pl/problematyka/zarzadzanie-soba-w-czasie/). Zdecydowana większość z nas nie umie funkcjonalnie zarządzać swoim czasem, co oczywiście przekłada się na osiąganie słabych wyników w naszej firmie. Na szczęście istnieją stosowne szkolenia, dzięki którym zmienimy nasze postępowanie w tym temacie. W tym miejscu powinno się dodatkowo zwrócić szczególną uwagę na kompetencję, jaką jest radzenie sobie ze stresem – szkolenia (http://trenerzy.pl/problematyka/radzenie-sobie-ze-stresem/) . Są to bowiem skorelowane płaszczyzny, nad jakimi powinniśmy popracować.

szkolenia

Autor: QSC AG
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli pracujemy z konsumentami, powinno się jest udać się na szkolenia, których tematem jest profesjonalna obsługa klienta – . Okazuje się, że to właśnie nasz pierwszy kontakt z ewentualnym klientem jest w stanie pokaźnie wpłynąć na szkolenia (http://trenerzy.pl/problematyka/profesjonalna-obsluga-klientow/)st jedną z najlepszych decyzji, jakie możemy podjąć, skutkiem tego jeżeli posiadamy takie sposobności, to niezbędne powinniśmy je wykorzystać.