Większość osób zarabiających ma jakieś oszczędności. Przeważnie są one ulokowane na typowym rachunku i nie mamy z nich większych zysków.

Dobrym sposobem jest umieszczenie środków na lokacie. Nie daje to kokosów, ale mamy pewność, że wielkość się trochę powiększy. Takie poboczne pieniądze mogą się przydać, szczególnie że nic nas to nie kosztuje. Inwestycja o przyciągającym oprocentowaniu gwarantuje nam beztroskie odkładanie i pomnażanie własnych kapitałów.

Banki przewyższają się w ofertach nowych produktów bankowych. Ażeby zainicjować oszczędzanie na lokacie wystarczy dostarczyć wniosek w BGŻ Optima. W ów sposób zaczynamy odkładanie. Gdy pieniądze są nam konieczne nieoczekiwanie, przed terminem zakończenia lokaty, możemy wypowiedzieć umowę, a fundusze do nas wrócą w nie mniejszej kwocie niż ta, którą wnieśliśmy. Jeśli natomiast nie będziemy musieli korzystać z zainwestowanych pieniędzy wcześniej i dotrzymamy terminu lokaty, zyskamy naliczone od umieszczonej sumy procenty.

pieniądze

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com

Lokata Bezkarna to optymalna oferta dla nowych klientów zakładających konto indywidualne BGŻ Optima konsolidujące szczególnie solidne oprocentowanie lokaty z komfortem wypłaty środków bez straty naliczonych procentów.

Ekscytujący tekst? Jeśli tak sądzisz, kliknij bez wahania ten link, ponieważ w witrynie doradca kredytowy forsel, którą tutaj odnajdziesz, także jest coś wartościowego.

Zdołamy ją w każdej chwili zerwać, a zarobione procenty i tak trafią na nasze konto. Lokatę bezkarną może otworzyć osoba, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień włączania umowy w BGŻ Optima i nie była posiadaczem tego konta. Jeśli osoba nie wykona takiego warunku, zakładana lokata jest tradycyjną 3 miesięczną. Dokładniejsze informacje – .

Lokata Bezkarna jest lokatą terminową, nieodnawialną, rozwieraną w złotych polskich. Wolno ustanowić jedynie jedną lokatę, a po jej zwieńczeniu, naliczone odsetki są przesyłane na konto.

W wypadku zerwania lokaty przed czasem, zwracany jest kapitał, również procent w kwocie równej 100% kwoty odsetek naliczonych od dnia otwarcia lokaty do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włącznie. Od naliczonych procentów zostanie pobrany podatek od korzyści kapitałowych zgodnie z aktualnymi zarządzeniami prawa. Propozycja BGŻ Optima stanowczo wyprzedza konkurencję, co jest bardzo dobrą wiadomością dla nas, petentów.