Dziś, oferta produktów finansowych jest faktycznie bogata, wobec tego bez względu na indywidualne potrzeby można odnaleźć zadowalające dla siebie rozwiązanie. Na dodatek, bankom wyrasta ogromna konkurencja, którą są parabanki, czyli firmy oferujące udzielanie pożyczek.

dużo pieniędzy

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Parabanki bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, że zapotrzebowanie na ich usługi jest naprawdę duże, tym samym bez ustanku urozmaicają swoją ofertę, starając się by pożyczka mogła zostać zaciągnięta przez możliwie jak największą liczbę osób. Z reguły, nie wymagają jakichkolwiek zaświadczeń, poza aktualnym dowodem osobistym. Nowym produktem finansowym, który szybko zdobył popularność jest pożyczka online, której szczegółowy opis jest tutaj. Na czym ona polega? Czy naprawdę dobrze jest zdecydować się na jej zaciągnięcie?

Firma Mała Pożyczka, z siedzibą w Białymstoku, oferuje pożyczkę online, a więc pożyczkę którą można otrzymać za pośrednictwem Internetu. Maksymalna kwota, którą można otrzymać to 2,5 tysiąca złotych, z kolei zobowiązanie spłacać można najdłużej przez 30 dni. Pożyczkę może zaciągnąć każda osoba, która jest polskim obywatelem i ukończyła 21 lat. Nie może ona jednakowoż przekroczyć 70 roku życia. Na dodatek, pożyczkobiorca musi być wolny od jakichkolwiek zadłużeń, jako że jest to sprawdzane w odpowiednich rejestrach. Jednocześnie klient może posiadać tylko jedną pożyczkę. Cała procedura uzyskiwania pieniędzy może być przeprowadzona całkowicie online, co jest naprawdę komfortowym rozwiązaniem. Wystarczy uiścić symboliczną opłatę rejestracyjną w niskiej kwocie – 0,01 złotych.

Czemu jest to wymagane? Zazwyczaj przez wzgląd na fakt, że w ten sposób firma pożyczkowa ma szansę sprawdzić dane klienta. Wniosek pożyczkowy może zostać złożony dodatkowo za pośrednictwem wiadomości SMS. Wielką zaletą smart pożyczki jest fakt, że jeżeli nie posiada się pieniędzy potrzebnych dla spłacenia tego zobowiązania, okres można przedłużyć i dopasować do swoich potrzeb. Nie ma znaczenia ile razy zmienia się termin oddania pożyczonych pieniędzy. Reasumując, pożyczka tego rodzaju to alternatywa dla osób, które dość szybko potrzebują pieniędzy i nie mogą długo czekać na odpowiednie środki. Możliwość złożenia wniosku online lub przez SMS to dość duża wygoda.