Współcześnie pragnąc wypromować swoją firmę będziemy musieli w szczególności postawić na przyciągającą kontrahentów reklamę, obok której nie przejdą obojętnie. Istotne jest również to, żeby mieć swoje stoisko na różnorodnych targach oraz konferencjach.

Dlatego, już teraz zaopatrz się w ścianki (creoconcept.pl/) pop up, to znaczy w ścianki wystawiennicze. Tego typu plakat jest nieodzownym detalem na niejednym stoisku promocyjnym. Prawdopodobnie nie wyobrażamy sobie tego, iż możemy zdecydować się zaledwie na stoliczek i fachowych pracowników? To nie wystarczy, gdyż potencjalni goście nie będą wiedzieli z jaką firmą mają do czynienia i czym jesteśmy w stanie ich zaciekawić. Wobec tego już teraz należy skonsultować się z firmą, jaka produkuje oryginalne i pomysłowe ścianki Pop Up, jakie swoim niekonwencjonalnym wyglądem przyciągną tłumy zaintrygowanych osób.

roll-up

Autor: Achim Hepp
Źródło: http://www.flickr.com

Znaczące jest to, żeby podjąć decyzję czy ma to być kształt prosty czy łukowaty , a także jaką ma mieć szerokość. Jeżeli ta sprawa zostanie rozstrzygnięta, wtedy trzeba będzie pomyśleć nad grafiką. Tutaj sami na bank sobie nie poradzimy, jednakże większa część firm posiadająca w swojej sprzedaży ścianki Pop Up ścianki pop-up ma zatrudnionego doświadczonego grafika. To oczywiście on pomoże nam stworzyć plakat, jaki zaintryguje nawet niezainteresowane osoby. Obecnie wszystkie bilbordy są bardzo barwne i krzykliwe, więc być może stonowane kolory i niewielka liczba grafik będą lepszym wyjściem? Wszystko uzależnione jest także od tego, kto jest naszym przypuszczalnym kontrahentem. Jeśli zdecydujemy się na kupno ścianki konferencyjnej to dobrze jest skontaktować się bezpośrednio z wykonawcą, a nie z pośrednikiem. Wskutek tego będziemy mieli ofertę załatwienia z odpowiednią osobą wszelkich detalów.

Nie musimy się zamartwiać, iż ścianki Pop Up nadają się na jeden pokaz i ulegają zniszczeniu. Dzięki pionierskiej technologii i nowoczesnym materiałom nasza ścianka prawdopodobnie będzie wyglądała jak nowiutka przez długi czas. W komplecie otrzymamy także skrzynie transportową oraz lampę. Sprawdź ofertę:

Już teraz pomyśl czy tego typu ścianka nie będzie znakomitym pomysłem. Na co dzień może ona również stać w holu Twojej spółki i być dodatkową dekoracją.