Odwiedziny w placówce banku? czy mobilne konto dla dla biznesu z przyszłością i kawa…

Właściciel Firmy, stawiający pierwsze kroki na szlaku swojego interesu, ma zazwyczaj głowę zapełnioną pomysłami, jest pełen zapału, chce zawojować cały świat i dorobić się więcej kasy niż Bill Gates i Steve Jobs razem wzięci. Równocześnie patrzy na każdą złotówkę. Dlatego też, istotne jest by rachunek bankowy, ,którego będzie używał było jak najtańsze, a najlepiej gdyby to było darmowe konto firmowe. To w takim razie jakie jest najlepsze konto dla początkujących korporacji?

gotówka

Autor: Mark Hodson Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli przyjrzeć się kontom dla firm, oferowanym przez banki okazuje się, że drugie miejsce, w gradacji rachunków przyjaznych firmom zdobywa: Pakiet Meritum Bez Granic i Pakiet Meritum Rozwoju.

Zestaw Firmowy Meritum Bez Granic można powołać do życia całkowicie przez usługę bankowości elektronicznej wręcz w 15 minut, bez dodatkowego składania podpisów pism przywiezionych przez doręczyciela lub odwiedzenia placówki.

Udziałowiec, który korzysta z rachunku w zestawie Meritum Bez Granic, może radować się nie tylko brakiem opłat za obsługiwanie konta, gratisowymi przelewami krajowymi zarządzanymi przez sieć, ale również wybieraniem gotówki z którychkolwiek bankomatów na terenie całego kraju. Pakiet dla firm obsługiwany jest bez dodatkowych opłat w strukturze bankowości elektronicznej i daje możliwość zamówienia nieodpłatnych i w pozostawionej do wyboru ilości, kart debetowych dla pracowników – sprawdź w aktualnym rankingu na .

W poczet Konta Firmowego Meritum Bez Granic, Meritum Rozwoju wchodzi: rachunek bieżący właściwy prowadzony w złotówkach, konta dołączone prowadzone w polskich złotych oraz w walucie obcej.

Nakłaniamy Cię do przeczytania kolejnego artykułu na zbliżony temat – tam odnajdziesz dodatkowe treści. Więc idź do serwisu odkupienie odszkodowania i ciesz się do woli.

Ponadto do rachunku firmowego wydawane są nieodpłatnie karty debetowe. Właściciel tego rachunku nie zapłaci za posługiwanie się kartą bankomatową pod warunkiem wykonania za jej pośrednictwem transakcji bezgotówkowej na kwotę co najmniej 200 zł miesięcznie.

Konto firmowe jest w pełni aktywne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Z łatwością oraz intuicyjnie wykonuje się różnego rodzaju operacje takie jak: przelewy elektroniczne, zlecenia stałe, sprawdzanie historii transakcji, zasobu konta.