Ekrany reklamowe LED Wrocław

W czasach, gdy firmy prześcigają się w coraz to bardziej innowacyjnych formach reklamy, warto zainwestować w projekcję na ekranach LED. Ekrany LED są coraz bardziej cenione i stają się istotną konkurencją dla statycznych i nieciekawych billboardów. Jedną z ciekawszych ofert sprzedaży i wynajmu telebimów posiadł ekspert Technologii LED.

plakat reklamowy

Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com
Firma to zespół ambitnych, młodych ludzi, ekspertów w dziedzinie technologii projekcji obrazu. Podejmując współpracę z firmą, mamy gwarancję profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru rozmiaru i rodzaju ekranu, w 100% pewne wykonanie konstrukcji wspornej, a także pomoc w wyborze oprogramowania oraz gratisowe szkolenie z obsługi telebimu.

Tym, co wyróżnia jest wysoka jakość telebimów.

Oczekujemy Ciebie! Więc jesteśmy na stronie (https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/) – oto nowe posty pełne ciekawych wiadomości są już przygotowane. Trzeba tylko kliknąć w link.

Godny zaufania producent, firma ABSEN, której specjalnością są telebimy to wytrzymałość ekranu ,a także gwarancja jakości obrazu przez wiele lat.

Firma wychodzi również naprzeciw potrzebom konsumentów, którzy wolą zapłacić za reklamę mniej. Jesienią Marka wprowadziła do swojej oferty ekrany reklamowe LED klasy STANDARD, które są tożsame z tymi oferowanymi przez znaczną większość konkurencyjnych firm.

Producent, oprócz sprzedaży telebimów, zajmuje się jej wynajmem. Jeśli jesteś organizatorem imprezy sportowej, koncertu, wydarzenia kulturalnego lub rozrywkowego ekran LED to idealne rozwiązanie. W cenie wynajmu znajduje się transport ekranu, jego instalacja i pełna obsługa sprzętu, w tym kamer i mikserów, które umożliwiają emisję obrazu w czasie rzeczywistym.