Wielu naszych przedsiębiorców ma interesy z naszymi zachodnimi sąsiadami i dlatego chce tam ulokować siedzibę spółki albo założyć jej oddział

Niemiecki rynek jest niezwykle stabilny i wciąż się rozwija. Duża grupa polskich prezesów przedsiębiorstw duma o przeniesieniu tam własnych oddziałów.

broszury

Autor: Beau Considine
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz jest to niezwykle proste. Jedną z głównych powodów jest fakt, że oba państwa należą do Wspólnoty Europejskiej.
Jeżeli zastanawia Cię rejestracja firmy w Niemczech to warto na o tym podyskutować z prawnikiem (Potrzebujesz pomocy prawnej? Polecam – adwokat od spraw spadkowych żarnowski) lub poszukać danych w sieci: rejestracja firmy na terenie Niemiec.

Jeśli zainteresował Cię przedstawiony problem, poznaj kluczowy link (https://kwmediator.pl/oddluzanie/), gdzie odnajdziesz dodatkowe informacje. Pogłęb swoją wiedzę!

Aby założyć funkcjonowanie firmy u naszych zachodnich sąsiadów należy ją zarejestrować w urzędzie, otrzymać numer identyfikacji podatkowej oraz otworzyć konto w banku. Mamy możliwość wyszukać jednostki pośredniczące w tym działaniu, także nie będziemy musieli nawet pojechać zagranicę, aby dopełnić wszystkich kwestii. Wobec tego nie musimy nawet odnająć biura, ponieważ ta spółka udostępni nam swój adres, a pocztę będzie przesyłała na wskazany przez nas adres. Toteż jeżeli ciekawi nas firma w Niemczech bez meldunku, to jest to możliwe.

rejestracja firmy w niemczech

Autor: ING Group
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście, jeśli zarejestrujemy własną działalność w Niemczech – oferta, to będziemy zmuszeni płacić tam podatki. Procedura podatkowa odróżnia się tam od tego co znamy w naszym kraju, zatem najrozsądniej oraz najkorzystniej będzie zatrudnić księgowość w Niemczech.

Spora liczba takich firm ma co najmniej jednego pracownika, który rozumie po polsku lub po angielsku i będziemy w stanie się z nim porozumieć. Biuro wszystko nam policzy oraz wyjaśni. Wesprze przy różnego typu formalnościach powiązanych z płatnościami oraz należnościami podatkowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*