Samochody ciężarowe jako idealny sposób na transport towarów i produktów na duże odległości.

Samochody ciężarowe są jednymi z najbardziej podstawowych środków transportu, które można spotkać na drogach. Przystosowane są one do tranzytu ładunków i towarów, praktycznie wszystkich rodzajów są to np.: produkty spożywcze do sklepów i marketów, meble, produkty chemiczne oraz metalurgiczne, części maszyn, elementy budowlane. Gabaryty tego typu samochodów musi być dostosowana do ilości i ciężaru transportowanego towaru, w tym wypadku wymienić można choćby samochody o mniejszej masie około 3,5 tony, ale ponadto takie osiągające masę nawet wielu ton tzw.: tiry.

kliknij

Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com

Praktycznie każda jednostka która specjalizuje się w produkcji lub też dystrybucji towarów potrzebuje odpowiedniego środka transportu, który jest wymagany do tego aby dowieść towar do klienta.

Kiedy ciekawi Cię ten wątek, obejrzyj witrynę a zapewne zdobędziesz więcej informacji na to interesujące zagadnienie – nie czekaj tylko kliknij.

Wskazane jest tu pomyśleć w szczególności o zakupie pojazdu ciężarowego lub też naczep, dobrym rozwiązaniem są także samochody dostawcze używane, ze względu na to iż perfekcyjnie pełnią swoją funkcję, bez potrzeby wyzwalania dodatkowych kosztów, ponieważ jak wiadomo wręcz kilkuletnia ciężarówka – części do samochodów ciężarowych daf jest o blisko połowę tańsza od swojego nowo wyprodukowanego odpowiednika.

Jeśli chcemy dostarczyć bardzo duże towary lub ich dużą liczbę należy zakupić samochody dostawcze używane o dużych a nawet bardzo dużych gabarytach, które będą dostosowane do przewozu tego typu produktów. Jedna z podstawowych zasad gospodarki i ekonomii transportowej mówi iż korzystniej jest przewozić więcej towaru podczas jednego przejazdu, na duże odległości, niż wykonywać kilka kursów, które niepotrzebnie generowały by koszta z tym związane (paliwo, opłacenie kierowcy, szybsza eksploatacja pojazdów). W tym wypadku bardzo dobrze sprawdzi się naczepa Mega przystosowana do przewozu towarów różnegotypu.

Szeroki zakres wyboru spośród kilkunastu pojazdów pozwala spełnić konkretne oczekiwania klienta. W takiej sytuacji zakupić można przyczepy niskopodłogowe, skrzyniowe, wywrotki, stosowane w transporcie w kilkuset branżach przemysłu w tym także w rolnictwie. Naczepa Mega wykonana jest ze stali wysokogatunkowej, zapewniającej nieprawdopodobną wytrzymałość, tak aby towar był w pełni zabezpieczony. Ponadto pokryta jest odpowiednią farbą epoksydową antykorozyjną. W zależności od potrzeb, opcjonalniejest możliwość posiadania osi skrętnych czy też wielu innych udogodnień. Naczepy Mega charakteryzuje co najważniejsze wysoka jakość montażu oraz wysoka jakość instalowanych w nich elementów. Więcej na ten temat: firmowe dostawce używane.

ciężarówka

Autor: Barry Lewis
Źródło: http://www.flickr.com

Samochody ciężarowe są nie możliwym do pominięcia elementem transportu. Przy wybieraniu tego typu pojazdów musimy zwrócić uwagę na to co chcemy przewozić i na jak duże odległości. Oczywiste jest, że w przypadku bardzo oddalonego punktu zbytu towarów warto przeznaczyć więcej pieniędzy w duży pojazd, ponieważ inwestycja zwraca się niezwykle szybko. Warto dodać iż samochody ciężarowe używane są także bardzo dobrym wyborem gdyżpozwalają zmniejszyć jednorazowe koszty zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*