Jesteś studentem i pragniesz sobie dorobić? Oto jeden ze sposobów!

Chyba każdy student zazwyczaj potrzebuje pieniędzy. Nawet jeżeli rodzice wspierają Cię finansowo, zwykle i tak prawdopodobnie chciałbyś mieć własne pieniądze, które będziesz mógł wydać na co tylko będziesz chcieć. Oto najnowsze sposoby na dorabianie sobie do stypendium!

Podkładanie głosów w reklamach

voice over

Autor: swimboy1
Jeżeli masz fajną barwę głosu, możesz na przykład nagrać demo swego głosu i wysłać je do różnego rodzaju agencji reklamowych i firm trudniących się znajdowaniem osób do reklam. Jeśli Twój głos będzie wystarczająco ciekawy, a równocześnie potrafisz ładnie wymawiać sylaby, wówczas z pewnością możesz liczyć na jakieś zlecenia – nie zdajesz sobie pewnie sprawy, jak wiele reklam obecnie się kręci i jak wiele ludzi jest potrzebnych do ich tworzenia! Praca jako głos do reklamy bez wątpienia przyniesie Ci również całkiem wymierne korzyści finansowe – jeżeli uda Ci się zdobyć jakieś zlecenie, wówczas oczywiście będziesz mile zaskoczony wysokością gaży.
Granie w reklamie czy tylko podkładanie głosu?
Na udział w reklamach jako głos oczywiście będzie Ci łatwiej się załapać.dalej digitalizacja faktur digitalizacja fakturPrawdziwe role w reklamach dostają zwykle osoby z odpowiednim przygotowaniem aktorskim – Ty jednakże możesz brać udział w reklamie jako voice over. To technologia polegająca na podłożeniu głosu lektora pod istniejący materiał – voice over zwykle wykorzystuje się przede wszystkim w wypadkach gdy nie kręci się nowej reklamy, ale jedynie podkłada głosy polskich lektorów pod reklamę zrealizowaną za granicą – bardzo pomocna strona, mądrze jest odwiedzić.
Jakie są jeszcze sposoby na dorabianie sobie do stypendium?

Jeśli interesują Cię różne sposoby na dorobienie do stypendium, wówczas powinieneś uważnie śledzić nasze teksty. Już niedługo następne, w których przedstawiamy naszym studentom alternatywne sposoby na dorabianie sobie do stypendium naukowego!