Sponsor drużyny – metoda na jej rozwój. Jak go znaleźć? W jaki sposób nakłonić przedsiębiorców do pomocy?

Jesteś fascynatem jakiegoś sportu? Z pasją oglądasz go w telewizji? A może nawet sam uprawiasz? To świetnie. Warto jest mieć hobby, a w szczególności tak korzystnie działające na nasz organizm.

Na pewno dzięki temu masz więcej sprzyjającej energii, radości życia, jesteś zdrowszy. A dziś niestety nie każdy może się tym pochwalić. Jednakże Wasze hobby jest też niewątpliwie również dość kosztowne.

Ta wskazówka z serwisu (https://www.rathgeber.pl/) zapewni Ci to, że poznasz dużo bardzo ciekawych danych – to trochę innego rodzaju punkt widzenia na tego typu sprawę.

Jesteście zmuszeni przecież kupić sprzęt oraz go co pewien czas wymieniać, inwestować w jednolite stroje, najmować salę do ćwiczeń, a także docierać w jakiś sposób na rozgrywki odbywające się gdzieś indziej. Za wszystko to należy zapłacić i to łącznie dość dużo, a nie wszystkich niestety stać na pokrycie tychże kosztów ze swojej kieszeni. Co w takim razie możecie zrobić? Najlepiej zaciekawcie się zjawiskiem, jakim jest fundraisers for sports team. O co chodzi? Rzecz jasna o znalezienie sponsorów, a zatem osób czy firm, które chcą Was wspomóc finansowo – firma zajmująca się fundraisers for sports teams. Na przekór pozorom nie jest to takie niełatwe. Musisz jedynie wiedzieć, gdzie szukać.

drużyna na piłkarskim boisku

Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com

A zatem gdzie? Najkorzystniej naturalnie wśród przedsiębiorców. Porozglądaj się w lokalnych przedsiębiorstwach. Na pewno wyszukasz tam entuzjastów dyscypliny sportowej, jaką się zajmujesz. Grasz w nogę? W końcu to niesłychanie powszechny sport. A może w kosza czy siatkówkę? Tu w ogóle nie jest gorzej. Trochę mniej na czasie jest na przykład hokej, lecz właśnie ta niszowość może skusić dobrego sponsora. Kiedyś już będziesz mieć kogoś konkretnego na oku, spróbuj podjąć z nim kontakt.

Wystosuj formalne, poważne pismo na poziomie. Scharakteryzuj w nim Wasze działania, sukcesy, krótko mówiąc – ukażcie się z jak najlepszej strony, a na pewno przyniesie to efekt. Jeśli nie od razu, to za drugim lub trzecim razem. Jednakże aby on był w pierwszej kolejności powinieneś zatroszczyć się o poziom drużyny. Niech naprawdę ma się ona czym pochwalić – ciekawy artykuł. Niech to będzie prawdziwa grupa entuzjastów, którzy wkładają masę wysiłku w to, aby osiągnąć sukces. Tak, aby sponsor był dumny z ludzi, których finansuje. Jeżeli staniecie się znani dzięki swoim osiągnięciom, to przedsiębiorcy sami się będą starali, by umieścić swoje logo na Waszych koszulkach.