Opis książki Leksykon VAT 2012.

Przedsiębiorstwa prowadzące biznesy w naszym kraju mogą odliczać VAT z większej części zakupów, które mają wliczone, jako koszty. Przy podatku tym obowiązuje tak zwana zasada samo deklarowania, czyli polegająca na tym, że podatnik osobiście oblicza i wpłaca do odpowiedniego urzędu skarbowego wyliczony podatek VAT.

podatki

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Opis książki Leksykon VAT 2012 jest jedną z najbardziej znanych książek w Polsce, która wydawana jest co roku już od wielu lat. Mieści ona sporo odpowiedzi na trudne pytania dotyczące VAT-u. Leksykon VAT był kilkakrotnie nagradzany. Mieści wnikliwe i przejrzyste opracowanie problemów związanych ze stosowaniem bieżących na rok 2012 przepisów o VAT.

Znajdujący się tu nieskomplikowany system haseł ułatwia prędkie wyszukanie pożądanego zagadnienia. Książka ta nie jest nie należy do najtańszych, ale jest warta swojej ceny. W najbardziej aktualnym wydaniu odszukać można między innymi nowe stawki podatkowe na buty dziecinne czy też zmiany w zakresie reguł zmiany opodatkowania liczonego za rok 2011.

Jeśli chcesz zobaczyć coś rzeczywiście bardzo ciekawego, sprawdź treść (https://www.pitprojekt.pl/bazawiedzy/e-deklaracje-pit-37/) tej strony a z pewnością nie będziesz żałować.

Książka dostała mnóstwo nagród kręgów rzeczoznawców podatkowych, co dało jej doskonałą rekomendację. Stała się najbardziej wziętą książką podatkową ostatnich lat.

pieniądze

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Pisana jest bardzo łatwym i komunikatywnym językiem Można powiedzieć, że na bank jest to niezbędna lektura książka dla wszystkich podatników VAT. Odnaleźć tu można także mnóstwo najnowszych , nigdy nie opisanych jak dotąd jak na razie orzeczeń werdyktów sądów administracyjnych, odnoszących się do obecnie obowiązującej regulacji podatku VAT (od artykułów i usług). Książka ta posiada dwa tomy – tom pierwszy ma aż 1667 stron, a tom drugi 360 stron. Kupić ją można w księgarni jak też zamówić przez Internet. Na stronach internetowych, gdzie można ją zamówić, można też zobaczyć komentarze na jej temat.