Telebim świetnie spisuje się na imprezach

Od czasu do czasu jest tak, że powodzenie koncertem, lub jakimś spotkaniem artystycznym jest tak duże, że nie wszyscy mają szansę się ścisnąć pod sceną. Żeby ludzie znajdujący się dalej, czasem nawet na innej ulicy, wszystko dobrze słyszeli oraz widzieli potrzebne są do tego odpowiednie ekrany. To wszystko właśnie powoduje, że nie ma chyba jednostki, która nie wiedziałaby jak wygląda telebim.

telebim

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com

Telebim pozwala zainteresować tłumy

Posiadają one różnorakie wielkości, dzięki czemu mamy szansę je świetnie dobrać do odległości, z której powinny okazać się zauważalne. Co więcej takie telebimy zapewniają niesamowicie dobry obraz, przez co każdy może się czuć tak, jakby był pod sceną i praktycznie nie ma szansy, by nie dostrzegał tego, co ma miejsce dokładnie na niej – telebim Medas Media. Warto wiedzieć, że obraz ten jest na tyle dobry, że tak naprawdę widzimy więcej aniżeli stojąc pod nią.

Możemy przemieniać wyświetlany obraz

Od czasu do czasu dzieje się tak, że w jednym miejscu są zrobione dwie albo trzy sceny i na każdej dzieje się coś odmiennego. Jeśli pragniemy, by ludzie stojący dalej dostrzegali co się dzieje na każdej ze scen, to mamy szansę podzielić ekran telebimu na kilka pomniejszych części, lub planować przeskoki co parę minut, przez co co jakiś okres będą ukazywane obrazy z różnorakich ujęć. Przez to każdy będzie miał szansę poczuć się tak, jakby był pod każdą ze scen i możemy być przekonani, że nic nas wtenczas nie ominie. Takie telebimy świetnie

telebim

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl

spisują się też wtedy, gdy ktoś istotny powinien się pokazać na konkretnym placu, bo wtenczas można dokładnie obserwować jego trasę.

Spytajmy o ich najem

Zrozumiałym jest, że nie opłaca się kupować telebimów na jedno wydarzenie (sprawdź też słupki z taśmą) w roku – Medas Media. Przez to właśnie istnieją przedsiębiorstwa, które zajmują się ich wypożyczaniem, przez co mamy szansę takie ekrany posiadać jedynie na wyznaczony czas, w którym rzeczywiście będziemy z nich używali. Takie wynajmowanie nie jest kosztowne, dlatego nie podwyższa nazbyt mocno kosztów zaplanowania całego przedsięwzięcia, a daje nam pewność, że wszyscy uczestnicy będą bardzo usatysfakcjonowani.