Najefektywniejsza reklama zewnętrzna

Bez wątpienia atutami tak zwanej reklamy zewnętrznej jest jej duży zasięg, niewysokie (w porównaniu do tradycyjnych kanałów) koszty mające związek z jej prezentacją, niemal nieograniczona dostępność, jak też możność różnicowania grup odbiorców przez właściwy wybór miejsca jej umiejscowienia. Reklamując się za pomocą billboardów poniesiemy co prawda nieco mniejsze koszty aniżeli promując się przy użyciu telebimu, ale taż moc przesyłanych treści będzie znacznie mniejsza.

reklama na telebimie

Autor: Sigfrid Lundberg
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim ledowy to najnowocześniejsza i bardzo skuteczna forma marketingu. Wskutek znacznej dynamiczności obrazu reklama taka przyciąga uwagę odbiorców, docierając do ich dużego grona. Taka forma zewnętrznej reklamy jest z pewnością bardziej skuteczna aniżeli zwykłe billboardy, ponieważ we współczesnych czasach żeby zaistnieć na rynku trzeba się przebić poprzez ogromny gąszcz konkurencji, by pokazać klientowi że istniejemy, i mamy coś szczególnego. Warto zobaczyć: telebim zostanie dobrze usytuowany, wówczas jego przekaz dzięki dynamice obrazu z pewnością przykuje uwagę tak kierowców jak również przechodniów – link. Ogromną zaletą wysyłanych w tym sposobem spotów reklamowych jest dodatkowo element zaskoczenia jaki pozyskujemy dzięki dynamicznej odmianie reklamy którą jest animacja. Z wykorzystaniem takiej odmiany reklamy w krótkim czasie jesteśmy w stanie zaprezentować naszą ofertę możliwemu nabywcy, a przez to nakłonić go do korzystania z naszych usług bądź też produktów. Dzięki temu rozwiązaniu możemy być pewni że każda z kampanii reklamowych będzie zauważona przez znaczne grono ewentualnych klientów.

Emitowany przez telebim ruchomy przekaz na pewno w większym stopniu zapada w pamięć mijających go ludzi, aniżeli nieruchomy przekaz zamieszczony na zwykłych tablicach reklamowych, zaś wysyłane przez diody LED światło powoduje, iż telebim będzie dostrzegalny nawet w nocy czy też przy ograniczonej widoczności. W zależności od naszego zapotrzebowania taki telebim pozwala na emisję reklamy (zobacz malowanie obrazów na ścianie) w wybranej częstotliwości, dzięki czemu eksponowany przekaz nie nudzi się odbiorcom. Oprócz tego ponieważ zwykle takie reklamy znajdują się w większych miastach, stawiając na tą formę reklamy znacznie podwyższamy nie tylko rozpoznawalność ale także prestiż naszej marki.