Aplikacje Google, które mają za zadanie dokonać selekcji w pozycjonowaniu witryn www

Aplikacje Google, jakie mają za zadanie dokonać selekcji w indeksacji portali www są wydawane co jakiś okres czasu przez tę spółkę i wtedy też okazują się realnym zagrożeniem dla właścicieli stron internetowych.

Aktualnie jest okazja prędko sprawdzić, czy strona, jaką mamy jest stroną zaatakowaną przez oprogramowania Google mające wprowadzić modyfikacje w indeksowaniu stron w wyszukiwarkach.

Zachęcamy Cię do przeczytania kolejnego wpisu na zbliżony temat – w nim wyszukasz ważne informacje. Więc idź do serwisu (http://www.account-pl.eu/) i ciesz się do woli.

Przykładowo, od kilku lat zagrożeniem dla posiadaczy witryn o niewielkim poziomie pozycjonowania była Panda, jaka wyraźnie zepchnęła takie witryny na jeszcze bardziej zaniżone pozycje.

SEO, pozycjonowanie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Na ten moment zaś wyłoniła się innego rodzaju aplikacja, jaka wycelowała tym razem w strony internetowej zbyt wysoko zoptymalizowane. Kiedy w takim razie na przykładchociażby w wyznaczonych tekstach występuje zbytnio duże rozmieszczenie fraz albo zbyt duża liczba podobnych odnośników, witryna ta może być obiektem aplikacji jaką jest pingwin, gdyż to stricte o niej mowa.

Zaatakowania Pingwina mogą oczekiwać również te strony, na których znajduje się sporo treści kopiowanych z pozostałych witryn. Czyli te, na jakich nie ma unikatowej zawartości merytorycznej. Kiedy strona taka także posiada nienaturalnie prezentujące się, zakupione na innych portalach linki to również stanie się celem Pingwina.

Inne wyznaczniki, jakie będą przyczyną tego, iż witryna tego typu zostanie niżej umieszczona w indeksowaniu to: zbyt ogromna ilość przekierowań, lub także ukryte tekstytreści. A jako, iż polskiego pochodzenia strony są zazwyczaj stronami na których znajduje się spam może to odnosić się do aż pięciu procent polskich portali w sieci. Każdy naturalnie ma szansę skontrolować, czy należąca do niego strona jest celem Pingwina. Można to najłatwiej skontrolować po diametralnym zmniejszeniu liczby odwiedzin czy również wówczas, gdy Google wyśle zawiadomienie a propos tego, iż witryna należąca do nas została weryfikowana.

Obniżeniu noty strony lub także nawet wycofaniu jej z rankingu można zapobiec poprzez zastosowanie odpowiednich narzędzi SEO.

Masz możliwość, by tutaj przejrzeć intrygujący artykuł? Czekasz na więcej? Więc kliknij stronę (https://franklincovey.pl/efektywnosc-pracownikow/) i wejdź na inną stronę z przeróżnymi wpisami.

Czyli po prostu trzeba sprawić, żeby posiadana przez nas strona była wyspecjalizowana pod kątemwzględem treści. Muszą znajdować się na niej teksty a także linki merytoryczne, a to stanie się podstawą do tego, aby Google nie odczytało witryny jako zbyt bardzo zoptymalizowanej ale bez rozsądnego przesłania.

Odkryj: