Dlaczego najefektywniejsza reklama to promocja świetlna?

Wiecznym kłopotem przedsiębiorców jest wyszukanie sposobu na efektywne i tanie zareklamowanie swojego towaru. Ogólnie bowiem wiadomo, że fundamentem istnienia każdego przedsiębiorstwa jest marketing. Przede wszystkim należy trafić do klienta, a najlepiej można to uzyskać dzięki zastosowaniu reklamy bardzo dobrze widocznej. Mocno zauważalne są przede wszystkim tablice LED, z tego względu warto w nie zainwestować.

Reklama LED

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Zaciekawienie przeradza się bezpośrednio na zarobki interesu, z tego względu na rynku tak istotna jest walka o zaciekawienie klienta. Nowoczesna reklama to jedynie nakierowanie na sieć, gdzie jednak koncentracja potencjalnych klientów jest rozkojarzona i wybiórcza. Co więcej sieciowe reklamy są po prostu ukrywane i możliwość dojścia do klienta jest dużo słabsza.

Najskuteczniejszy jest wciąż marketing na ulicach. Reklama świetlna LED to idealne rozwiązanie, które przykuje uwagę. Jak wiadomo, ulice aglomeracji miejskich zasypane są różnymi rodzajami bilboardów, reklam, plakatów i wszędzie obecnych ulotek. Nie opłaca się więc w nie inwestować. Podświetlanie LED daje to pierwszeństwo nad innymi formami, że niezaprzeczalnie jest wyróżniające się wśród wszystkich innych reklam ulicznych. Z prostego powodu, że nasz wzrok za każdym razem będzie wędrował ku temu, co jest barwne, oświetlone, a najlepiej, gdy rusza się. W tym przypadku reklama świetlna deklasuje wszystkie metody reklamy ulicznej.

Reklama LEDowa

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com

Paski LED – kiedy użyć?
Jakie ma plusy? Co najważniejsze wymieniona wyżej zauważalność – nie jest łatwo przejść obojętnie obok reklamy świetlnej. Ruchoma i efektowna reklama (zobacz litery przestrzenne wrocław) świetlna LED, najlepiej na nowoczesnym ekranie diodowym, bezwiednie przyciągnie nasz wzrok. Po drugie atrybuty, jakie zastosujemy na świetlnym ekranie, dają możliwość efektywniejszego wykorzystania dużo mniejszej powierzchni.

Na małym ekranie LED możemy przekazać tę samą wiadomość, co na kolosalnym banerze, a to wszystko za sprawą tego, że hasło może się przewijać. Co ciekawe, reklamy świetlne nie są jeszcze tak popularne, dlatego wybranie tej metody marketingu ulicznego, daje przedsiębiorcy pewne oryginalność wśród reszty. I oczywiście najbardziej istotna kwestia – podświetlanie LED, jako jedyna forma marketingu ulicznego, daje możliwość tego, że reklama jest widoczna także po ciemku. Więcej o świetle i technologi LED