Jak urządzić nowoczesne biuro tak aby skupić się na branży danej firmy, charakterze ludzi oraz charakteru jaki firma reprezentuje?

Coraz więcej firm zawierza specjalistom w dziedzinie architektury wnętrz zaprojektowanie swojego lokum tak by biuro i firma odzwierciedlały swój charakter. Nieraz już pracodawca całkiem zmienia przekonanie na temat wpływu otoczenia na samopoczucie pracownika. Okazuje się, że wydajny pracownik to przede wszystkim szczęśliwy pracownik. Obecnie stawia się na niepowtarzalne wnętrza i nowatorskie rozwiązania, które mają umilić czas spędzony w pracy.

w sali konferencyjnej

Autor: Tim Walker
Źródło: http://www.flickr.com
Biuro winno być wizytówką firmy. Urządzając współczesne biuro należy skupić się na specjalności danej firmy, charakterze właścicieli oraz profilu jaki firma reprezentuje. Aktualnie możemy z pewnością stworzyć biuro, które będzie połączone z designem, indywidualizmem i ekstrawagancją. Biuro powinno robić przede wszystkim dobre wrażenie na ludziach odwiedzających je. Dzięki dobrej aranżacji lokalu, odzwierciedlającej charakter biznesu, klienci z większą chęcią zaufają i skorzystają z waszych usług (z pewnością się przyda: wizualizery do firmy). W nowoczesnym biurze ważni są ludzie którzy tam pracują. Inaczej umeblujemy wnętrza dla osób pracujących w branży artystycznej, grafików, projektantów, a inaczej dla księgowych czy prawników. Ważne jest, by osoby pracujące tam, mogły identyfikować się z miejscem pracy. Przestrzeń winna pobudzać dodatnio do postępowania. Jasne przestrzenie z silnymi akcentami kolorystycznymi wprowadzają współczesny charakter i design. Urządzając biuro, należy pamiętać o tym, co ma sobą reprezentować. Co innego jest przecież potrzebne u kosmetyczki a co innego u lekarza – odkryj więcej. Dobrze urządzone biuro i firma to znakomita wizytówka.

Na przykład lokal z akcentem francuskiego glamour to sugestia na nowoczesne biuro.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Zatem przydadzą Ci się ekstra źródła (https://www.logintrade.pl/e-procurement), które dostarczą Ci więcej detali na ten temat. Zachęcamy więc do wejścia w podany link.

Dominują tutaj monochromatyczne barwy: biały, czarny i szary. Niewielka ilość energetycznej czerwieni dodaje całości designerskiego akcentu. Jedna ze ścian może być ozdobiona strukturą naśladującą beton.

Zainteresował Cię prezentowany materiał? Jeżeli tak, to kliknij ten link – to niezwykle wiarygodna witryna, która też okaże się dla Ciebie wartościowa!

Na jej tle możemy ustawić nietypowe biurko o lśniąco białym blacie. Do tego obraz z czarno-białej ceramicznej mozaiki sąsiadujący z czarną ścianą malowaną farbą tablicową. Białe meble dyskretnie wtopią się w tę wysmakowaną scenografię, którą podkreśla sceniczne oświetlenie.Kolejną propozycją może być równie nowoczesne i designerskie biuro ale pachnące surową Skandynawią. Styl dopasowany do pomalowanej na biało dębowej podłogi.

Do tego niepowtarzalne, piękne schuttersy, kamienna ściana również w bieli. Jedna ściana może być ozdobiona mocnymi, graficznymi czarno-białymi pasami, wślizgującymi się na podłogę. Wystarczy jeden soczysty limonkowy kolor np. na starych drzwiach. Resztę stanowić będą wysmakowane dodatki: lampy, niepowtarzalna biała sofa i praktyczny w tym wnętrzu telewizor. Jako silny akcent, możemy jedną ścianę zamalować na czarno farbą tablicową. Dodatkowa powłoka farby magnetycznej da nam powierzchnię, po której można pisać nie tylko kredą, lecz też przyczepiać magnesem kartki. Można wydzielić też kąt wypoczynkowy. Dwa miękkie fotele w kolorze kamiennego beżu oraz oryginalny regał. Wiele osób mówi, że minimalizm i prostota daje poczucie nowoczesności.